• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Projížďka po trasách Ecce Homo - 14.6.2015 aneb Ecce Homo Mazda Unit Race

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    5
za tim Seatem bych asi vydržel tak max 10s :D to vez za oknem plato vajíček nebo co? :D
 
No, v podstatě jo. Ale když se člověk podívá na tu cestu.. A to ve skutečnosti je to mnohem lepší. Na tom videu to tak nevypadá, ale co ty zatáčky dělají s autem.. Mazec :)

Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk
 
No, v podstatě jo. Ale když se člověk podívá na tu cestu.. A to ve skutečnosti je to mnohem lepší. Na tom videu to tak nevypadá, ale co ty zatáčky dělají s autem.. Mazec :)

Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk

Co dělají s autem.. ale co budou teprve dělat se mnou, to bude mazec. :) já se jen modlím, aby mi to všechno vyšlo, tak jak má:) jinak děkujeme za video - je parádní náhodou :) aaaaa, myslíš, že bych mohla poprosit o tu písničku? :p
 
Deri: Nevím co vezl, ale jel jak po.. a hlavně že v dědině to lak rozjel. Taky mě to vytáčelo jet za ním. Ale není tam moc vidět a bláznů a motorkářů tam jezdí víc než dost. Tak jsem se na to...

Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk
 
Lady: Ta písnička je z nabídky YouTube. Musel jsem tam něco dat, protože jsem měl puštěný cedo a na YouTube mi to vykoplo porušování autorských práv :)
Však uvidíš, je to super svezení.. Ale jsou tam pasáže, kde je potřeba si dát majzla,protože některý zatáčky hodně vynáší, i když na to nevypadají

Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk
 
Já už s RX trénuju kruháče v rychlosti :D Píská to dobře, bohužel jsem stále na zimákách a do neděle asi nestihnu dát letní a když jo, má jen dvě :D

Natáčet OnBoard proč néé :) Nemá někdo kameru do auta, půjčil bych si do RXky :)
 
Tak zatím teda: Já, @Cenda85 , @Davep , @LadyDoubleEl , @Jirka
Jak to kdo má cca s časem? Zatím to vypadá s počasím dobře, tak snad to vydrží ;)

Já teda pojedu s Čendou z Vyškova. Lady pojede s námi taky z Vyškova kdyžtak? Napojíme se k Dejvovi v Olšanech. A potom nějaký nápad, kde se k nám připojí Jirka v Olomouci? :)
 
Poslední úprava:
Tak zatím teda: Já, @Cenda85 , @Davep , @LadyDoubleEl , @Jirka
Jak to kdo má cca s časem? Zatím to vypadá s počasím dobře, tak snad to vydrží ;)

Já teda pojedu s Čendou z Vyškova. Lady pojede s námi taky z Vyškova kdyžtak? Napojíme se k Dejvovi v Brodku. A potom nějaký nápad, kde se k nám připojí Jirka v Olomouci? :)

Odjezd rekni mi v kolik a kde mam byt a budu tam

Olomuc,treba pumpa omv na vyjezdu smer sternberk

Moc dlouho byt nemuzu,vlezlo mi tam neco urgentniho,ale aspon na otocku na pul hodky na hodinku tam prijedu ;)
 
Lady s posádkou se asi taky připojí ve Vyškově, není problém. :)
A mám na Vás celou neděli, i pasažér. Co budem dělat v neděli doma, že ? :D
 
Poslední úprava:
Nejsou ted nahodou tam zavody do vrchu? To by jste tezko jeli ne?
Závody byly minulý týden.
tak doraz na moto :D ... do práce nejdu ted ... tak jsem si říkal, že bych Ještěra drze provětral a dělal ocáska :D
Tak jasně, že můžeš dorazit za náma :D
Třeba mi to příště vyjde nějak líp časově a taky se svezu :)
No to určitě ;) Třeba i na sraz do Olmiku by ti to mohlo vyjít. 100% budeš na výstavce :cool: ;)
 
Back
Top