• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda sraz - Džbán 28.10.2019 15:00

Zúčastníš se srazu na Džbánu?


  • Celkem voličů
    12

Natural

správce
Člen týmu
5 205
Ahoj Mazďáci,
jelikož čas letí jako voda, tak je opět nejlepší doba na to se sejít na již tradičním podzimním Džbánu. Zváni jsou majitelé, potencionální a budoucí majitelé nebo i příznivci Mazdy. Přijďte nebo přijeďte se podívat a podebatovat o autech účastníků srazu, vyměnit zkušenosti a doporučení nebo si prostě jenom pokecat a poznat se.

Parkoviště u vodní nádrže Džbán - navigace: Nad Lávkou 672/5, 160 00 Praha 6

Otisk mapy:

Screenshot 2018-09-12 23.13.43.png

Link na mapu: https://goo.gl/maps/ddYVxpBpVUs

Program: pokec, výměna zkušeností, přehlídka účastnických aut, u Skyactiv deaktivace i-stopu, aktivace dalších funkcí nastavení auta by @shr3k (pokud bude přítomen ;) ), předávka zbývajícího klanového textilu, stejně tak jako klanových rámečků, výměna a konzultace LED osvětlení a mnoho dalších ;)

Těšíme se na vás!
 
Poslední úprava moderátorem:
Že bych konečně dorazil?? :D Budu se snažit - otázka co vzít za auto...ukázat RX-7, nebo MX-5 - nebo GHčko abych rovnou přezbrojil na LED? :D
 
Ber RX-7 nebo MX :D GH přezbrojíme kdykoli mimo sraz ;) :cool:
 
Poslední úprava:
Ahoj Mazďáci,
jelikož čas letí jako voda, tak je opět nejlepší doba na to se sejít na již tradičním podzimním Džbánu. Zváni jsou majitelé, potencionální a budoucí majitelé nebo i příznivci Mazdy. Přijďte nebo přijeďte se podívat a podebatovat o autech účastníků srazu, vyměnit zkušenosti a doporučení nebo si prostě jenom pokecat a poznat se...
Bohužel mi to koliduje s akcí pro záchranou stanici ČSV v Olomoučanech u Adamova.
 
Poslední úprava moderátorem:
Asi bych se taky zastavil s novou sestkou 2.0 + STI (2005). Jako Mazda je Mazda, kam se sere nejaka Octava apod. Fakt jsem nadsenej z jizdnich vlastnosti. Doufam, ze prijede nekdo s novou MX-5, rad bych se v ni svezl.
 
Vzhledem k prodlouženému víkendu a proběhlému hlasování na FB Prague Unit sraz přesunut na pondělí 28.10.! Čas zahájení zůstává stejný - 15:00 ;)
Konec hlášení :troll:
 
Pokud bude možnost vypnout trvale otravný i-stop případně doplnit chybějící ledky, budu rád.
 
zatím ještě nevím jak to bude u nás v práci, když je svátek, ale vypadá to, že počasí nebude moc přívětivé :(
 
Super akce! Díky kluci za pokec a Robinovi za LEDky a konečně správné rámečky pod RZ ;).
 
Já jsem taky moc rád zase všechny viděl. Perfektní akce, a už jsem i rozmrzl :D ;)
Nějaké pořízené fotky jsem hodil do ->GALERIE<-
Už se těším na další setkání :troll:
 
Back
Top