• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda sraz - Džbán 14.10.2018

Zúčastníš se srazu na Džbánu?


  • Celkem voličů
    21

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
Ahoj Mazďáci,
jelikož jsme letos srazy v Praze trochu flákali, chystáme se to napravit v neděli 14.10. od 16ti hodin. Zváni jsou majitelé, potencionální budoucí majitelé nebo i příznivci Mazdy. Přijďte nebo přijeďte se podívat a podebatovat o autech účastníků srazu, vyměnit zkušenosti a doporučení nebo si prostě jenom pokecat a poznat se.

Parkoviště u vodní nádrže Džbán - navigace: Nad Lávkou 672/5, 160 00 Praha 6

Otisk mapy:

Screenshot 2018-09-12 23.13.43.png

Link na mapu: https://goo.gl/maps/ddYVxpBpVUs

Program: pokec, výměna zkušeností, přehlídka účastnických aut, u Skyactiv deaktivace i-stopu, aktivace dalších funkcí nastavení auta by @shr3k

Postupně doplníme další.

Těšíme se na vás!

V.
 
Poslední úprava:
no hura to zni jako fajn lokalita, zapsano v kalendari :)

Odesláno z mého Honor 8 pomocí Tapatalk
 
Tak tomu říkám perfektně zvolené místo. Pokud mi do toho na poslední chvíli nic nevleze, určitě se zúčastním. Už se těším až poznám mazdaklaňáky naživo.
 
Dobrej nápad! Já jsem tedy zatím v kategorii Potenciální budoucí majitel, nicméně rád se na vás přijedu podívat a seznámit se face to face a okouknout ty vaše naleštěný krasavce (myšleno auta) :) :) :)
 
Back
Top