• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika SD karta na data

Gusto

nový člen
26
Ahojte,

mam otazku:
je mozne pouzit SD kartu aj na nieco ine nez na tie "skvele" mapy? - U novsich modeloch 3/6 (2016+)
Rad by som mal na karte hudbu, aby som mal volny USB slot na mirrorovanie telefonu cez kabel.

dik
 
Ne není to možné SD slot je jen pro navigaci. Máte k dispozici 2 USB porty, takže v jednom můžete mít USB disk s hudbou a ve druhém připojen mobil. No ale tu hudbu můžete mít přeci i v tom mobilu.
 
Zdravím všechny,
udělal jsem si zálohu SD karty s navigací pomocí Mazda Toolbox, ví někdo, kam se ta záloha uložila. Já jsem to nikde nenašel.Předem dík za rady.
 
jestli se nepletu tak nekde tu: C:\Users\TVOJ_USER\AppData\Roaming\Mazda\backups
AppData je skryta slozka, takze musis dat zobrazit skryte.
 
Já jsem jí normálně okopíroval na druhou kartu a ta je 100% funkční. Každopádně mám dojem, že záloha přes Mazda Toolbox se nahraje na server (dle těch jejich hlášek během té procedůry ;))
 
Back
Top