• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Strata výkonu 2.5i

@Vlado3 fotky jsou Tady a otvory po osce jsem zaslepil univerzálním tmelem Versachem G091. Nebát se dát silnější vrstvu. Já poprvé dal tenkou, podtlak sání mě ten "špunt" protrhnul a pak motor nebyl schopnej běžet pod 2000ot protože to bralo velký množství falešnýho vzduchu.

Potup máš nakonec u původního příspěvku kde to má větší smysl
 
Poslední úprava:
Řeknu to takhle, naproti EGR mám u 2.5 plastový sání trochu natavený a švagrovi se na 2.0 stalo toto :
IMG_20230923_110341.jpgIMG_20230923_110417.jpgIMG_20230923_110437.jpg

Myslím že tak rychle to ohřát nepotřebuje asi nikdo :D ještě do postupu doplním demontáž těch samotných klapek
 
Tak to prepálené sanie ma prekvapilo. Všade sa píše že egr je u benzínovej mazdy bezproblémový.
Asi tomu až tak nebude. Keď zaslepím ten vývod egr do sania, treba ešte nejakú úpravu v RJ? Aby mi nepísalo chybu.
 
Když si uděláš úpravu od Shr3ka, je součástí i vypnutí EGR hlášky - stačí pak odpojit konektor
 
Ahoj, koukám, že vlákno zase žije. Celou dobu se u GH 2.5 potýkám se stejným problémem, studený motor táhne krásně, po zahřátí je to líné. Se zvyšující se venkovní teplotou se problém zhoršuje. Postupně jsem zkusil následující: Vyčištění váhy vzduchu, klapky sání, egr ventilu, map senzoru. Výměna svíček za ngk, výměna regulační lambda sondy, výměna palivového čerpadla a filtru, úprava od shr3ka. Jediné co se zlepšilo je volnoběh a jeho ustálení. Jinak na ztrátu výkonu nic z výše uvedeného vliv nemělo...bohužel. Jednotka nikdy nevyhodila žádnou chybu, ani před, ani potom.
 
Při jakém ECT to přestává táhnout? Tankování 98oktanu, když je venku teplo, nepomůže?
 
Poslední úprava:
Já teda nevím ale já tobteda nepozoruju, a to jezdím na 95 z ono aditivovaný boosterem
 
@Marks kolko ti ukazuje priemerku mne 12plus ale u mna je to aj tym ze casto musim baterku nabijat a sa resetuje pc u almery som mohol 3 mesiace nejazdit prisiel som brk sla tu po mesiaci morzujem ruzenec aby chytila
 
Nicoo - buď je to tím že nezamykáš auto a nebo máš v háji originální BT modul. Když toto vyřešíš, nebudeš mít problém s vybíjením. Jinak spotrebu mám s letníma okolo 9, se zimakama to teď bude okolo 8,5
 
@no_hits co som to tak odpozoroval v garazi som sedel bez kluca v zapalovani sa same zamklo . BT modul som masiac dozadu vyhodil a ta vydrz sa zlepsila o trosku mozno ten sinosmart nieco taha lebo proti slnku vidim este ikony . ty mas aky styl jazdy 50% mesto 50 mimo%?? . ja este skusim vymenit jeden solenoid a ked uz to pri strate vykonu pri teple nepomoze vzdavam to
 
@no_hits co som to tak odpozoroval v garazi som sedel bez kluca v zapalovani sa same zamklo . BT modul som masiac dozadu vyhodil a ta vydrz sa zlepsila o trosku mozno ten sinosmart nieco taha lebo proti slnku vidim este ikony . ty mas aky styl jazdy 50% mesto 50 mimo%?? . ja este skusim vymenit jeden solenoid a ked uz to pri strate vykonu pri teple nepomoze vzdavam to
Myslíš ten solenoid na odsávanie pár z nádrže? (EVAP). Ak už máš EGR off, tak už vela vecí neostáva. Ešte som rozmýšlal nad tlakom paliva za jazdy. Ale prečo by bol nízky len za tepla.
 
egr som este necistil neni ani vypnute tak este to by mohlo byt v hre ale nemyslim ze by to nieco zmenilo @Marks to cistil a bez vysledku . hej ten na evap

@no_hits u mna 90 % mesto a taka kludna jazda
 
@nicoo když jsem jezdil hlavně brno měl jsem furt 9-9,5
Jinak je divný že když jsi byl v autě (a tím pádem jsi musel otevřít předtím dveře, že se samo zamklo. Auto se samo zamkne když ho odemkneš a do 30 vteřin se neotevřou žádný dveře. Jinak už by se pak zamknout nemělo
 
@Marks kolko ti ukazuje priemerku mne 12plus ale u mna je to aj tym ze casto musim baterku nabijat a sa resetuje pc u almery som mohol 3 mesiace nejazdit prisiel som brk sla tu po mesiaci morzujem ruzenec aby chytila
A máš vymenenu lambdu? Lebo on áno. Tiež nad tým rozmýšľam.
 
Back
Top