• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Servis Olomouc a okolí

Michailovič

nový člen
1
Zdravím vás. Nedávno jsem se přestěhoval do Olomouce a nemůžu najít nějaký autoservis nebo nějakého šikovného automechanika, který se vyzná v Mazdách nebo se zaměřuje aspoň na japonská auta. Nevíte o někom z Olomouce nebo okolí? Do autorizovaného servisu nechci. Děkuji za odpovědi
 
Už jsem nechal na autě měnit zadní kotouče, brzdovej třmen na levém zadním kole, lanovody ruční brzdy(auto neprošlo STK protože levá strana nebrzdila) a stále se čas od času objeví problém se zahřátím levého zadního kola. Chvíli byl problém i s levým předním, ale to mi vyčistili a je OK.
Nevíte o někom, kdo rozumí Mazdám v Olomouckém kraji - Zábřeh, Šumperk, Mohelnice?
 
Ahoj, našel jsi někoho? také hledám v okolí Olomouce. Do AMH už nechci. Díky
 
Záleží kde přesně. Já v případě potřeby a vzájemné dohody (záleží co přesně se dělá a ten příjezd zadarmo také není samozřejmě) můžu za člověkem i dojet, jinak jsem z okolí Lipníka nad Bečvou.
 
Ted jsem řešil také levé zadní kolo. V otvorech pro vodící čepy zůstala měděná pasta, která nedovolila nastavit správnou polohu plovoucího třmenu. Kolo tak lehce přibržďovalo a hřálo se. Po vyčištění otvoru pro vodící čep je to ok.

D94FEEC6-8671-4EB0-B1CF-BDC03F3FE8CE.jpeg
 
Na webu maji poard napsane, ze neprijimaji. A i kdybych tam chtel s jistou davnou naivity zavolat, maji ted dva tydny dovolenou. Ach. Mate nekdo tip na jiny servis v okoli Ostravy nebo Olomouce?
 
@vjakub - Záleží co je třeba. Jsem na trase mezi Olomoucí a Ostravou de facto u dálnice. Běžné kravinky :

- diagnostika (používám autorizovaný AUTEL)
- brzdy a náplně kromě klimy
- sem tam nějaký čep
- běžné části elektroinstalace - startér, altík, sem tam nějaký přerušený kabel - ale rozhodně nejsem autoelektrikář
- normálně na fakturu, oleje a kapaliny beru z autorizovaných dealerství (nehrozí panč)

jsou řešitelné i u mě (těm opravdu líným to i vysaju, když chtějí ?). u těch menších věcí na počkání jsem i rád, když člověk čeká na místě a kouká. U mladých aut to není třeba, ale u 20letých se kolikrát věci loupou a odpadávají a není na škodu, aby dotyčný viděl, že jsem za to nemohl :D Není to právě reprezentativní prostředí, ale je funkční. Pánovi s Avenisem, kterému to včera přestalo dobíjet (naštěstí po dovolené) to stačí ? Za servisování benzínových aut dávám slevu ? Nafťáky nemusím.

V případě zájmu kdyžtak SZ.
 
Back
Top