• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Sloupek řízení

XP3

rodinný člen KLANu
275
Máte zkušenost s prodloužením sloupku řízení ? Na Aliexpres jsou redukce pro různé typy MX5. Jak je to potom s ovladači směrovek a stěračů? Potřeboval bych prodloužení o min. cca 5 cm. Je to zásah do záruky na vozidlo?
 
Ahoj, s tímto zkušenost nemám, ale zkus se zeptat na mx-5.biz foru. Ohledně dotazů přímo k Miatám je to tam mnohem víc aktivní.
 
Nábu v miatě mám (jinou než v odkaze) a na stěrače a směrovky se budou ruce trochu víc natahovat, ale dá se na to zvyknout. Ohledně záruky nemůžu sloužit.
 
Nábu v miatě mám (jinou než v odkaze) a na stěrače a směrovky se budou ruce trochu víc natahovat, ale dá se na to zvyknout. Ohledně záruky nemůžu sloužit.
Byl jsem i v AutoPalace Brno protivný technik
(o kterém je řeč v jiném vláknu)
mi napřed tvrdil, že je pod volantem páčka kterou si to posunu, když mu na prodejně řekli že to tak není konstatoval nic vám tam montovat nebudem. :mad:, z toho usuzuji, že asi nebudou chtít mít noc společného ani se zárukou.
Ten odkaz na adaptár je bez airbagu, ještě zkusím pohledat jiný pro MX5 s airbagem.
 
Návod jak instalovat:
Osobně bych ji udělal o 1-2 cm menší. Problém je s dosažitelností blinkrů a stěračů, Jinak je to lepší než původní poloha volantu.
 
Back
Top