• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Podľa môjho názoru áno ..podľa toho čo píšu tak áno ..počkám keď to bude nahodené ..ale vyzerá to fakt pekne..nahodim potom fota a funkčnosť
 
U mě vede stále varianta anglické mlhovky a LED od Philipsu , právě kvůli zachování odrazové funkce :)

Nicméně to vypadá kvalitně a těším se na foto na autě ;)
 
Zadní mlhovka bude zachována?
...dnes som hovoril z elektrikárom jeho slova sú : bude to mat funkciu denného svietenia a hmloviek ..totižto keby sa nezachova funkcia hmloviek tak to neprejde cez STK ..navrhoval mi rôzne kombinácie ale dohodli sme sa na týchto dvoch : denne svietenie - hmlovky
 
...dnes som hovoril z elektrikárom jeho slova sú : bude to mat funkciu denného svietenia a hmloviek ..totižto keby sa nezachova funkcia hmloviek tak to neprejde cez STK ..navrhoval mi rôzne kombinácie ale dohodli sme sa na týchto dvoch : denne svietenie - hmlovky
Takze je to na dve veci...
 
Nie ..je možné to prepojiť na viac funkcii : brzdy ,hmlovky,obrysovky,smerové svetla ..ja chcem tieto ...na dve veci je teraz to čo tam mam ja aj ty ..hmlovka a odrazka..”(pochopil som čo si napísal) “...
PS: Hups ...vlastne ty nemáš ešte cx-3 :D..takze len ja ..hoci je možné že facelift 2018-2025 ho už mať budú ...
 
Poslední úprava:
Nesnazil som sa Ta urazit, ide mi len o to, ze podla mna ako denne svietenie je to zbytocne, ak bude znizena viditelnost, pripnes si svetla a hmlovky... to je nekonecna story.... vrazdil by som debilov, ktori jazdia v kolonach so zadnymi hmlovkami... ja si osobne myslim, ze nikdy nie je taka hmla, aby si potreboval viac ako jednu hmlovku dozadu a zasa nikdy nepojde vozidlo za Tebou v hmle rychlejsie ako Ty, pokial bude mlieko...
 
Funkcia hmloviek sa zapína extra krúžkom a denne svietenie u tohto je na 60% svietivosti ..
 
podla mna ako denne svietenie je to zbytocne, ak bude znizena viditelnost, pripnes si svetla a hmlovky
mám to na GJ osazené jako dodatečné obrysovky + brzdová světla! Za mě spokojenost, jsem vidět. Mlhovkáře nenávidím, nechápu co z toho mají když při deštíku rozsvítí zadek auta jak na Vánoce, aby se to ještě jednou promítlo od mokré země a nikdo už nic pro oslnění neviděl .....
Mlhovky dokud není MLHA s viditelností pod 100m, jak praví vyhláška, nezapínám ......
 
Denné svietenie je podľa mňa fajn mať aj vzadu. Predné automaticky ponúka každý výrobca, ale zadné??? Na zadné sa každý vykašle. A počas normálneho dňa som už zopár vozidiel videl, že jazdili s denným aj keď napríklad padla jemná hmla, pršalo alebo snežilo. Automat na svetlá vyhodnotil, že nie je potrebné zapínať stretávacie svetlá a ponechal to na dennom svietení. A v takýchto prípadoch je dobré mať denné aj vzadu. Nemusím sa o nič starať a je ma vidieť z oboch strán. Je osobne preferujem denné ledky vpredu a aj vzadu. Zrejme si to tiež objednám.
@Lazlo - kde si objednával, nemáš náhodou 2 sady, ako máš vo zvyku?
 
Szopi asi bude aj druhý kus ..;):D:D dnes to budú montovať tak som zvedaví čo z toho bude
 
Nafoť, otestuj a poreferuj o viditeľnosti, funkcionalite a kvalite!!!
 
No myslel som si, ze to bude chu..vina, ale klobuk dole... normalne je tam co??
 
Back
Top