• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Parada... klobuk dole, raz som na golfe presival, som mal strasne dorezane prsty... :(
 
311B4935-5136-4141-B636-C56880FD41A0.jpg
Zobrazit přílohu 12368 Musím sa pochváliť , dnes som obšíval volant poťahom s aliexpresu a som s tým veľmi spokojný. Odporúčam tým ktorý majú emotion ;)
Wow Pecka to vyzerá gratulujem ..aj ja som už pozeral asi to bude niečo obdobne ale mám obavy z mojej zručnosti:D:Dlebo ako na tej fotke by to nabeton nevyzeralo Onicx klobúk dole pekne to je
 
Poslední úprava moderátorem:
diki je to práca na 2 až 3 hodiny , najhoršie je to zakončiť aby sa to nepáralo , ešte som objednal carbon kryty do stredu a na ovládanie na volante aby to krajšie vyzeralo. Nechápem prečo nedali tu pochromovanu krytku aj do emotion výbavy. o_O
 
diki je to práca na 2 až 3 hodiny , najhoršie je to zakončiť aby sa to nepáralo , ešte som objednal carbon kryty do stredu a na ovládanie na volante aby to krajšie vyzeralo. Nechápem prečo nedali tu pochromovanu krytku aj do emotion výbavy. o_O
Jednoducho preto lebo je to súčasť top výbavy :D:D
 
Kdybych byl šikovný, tak bych si to taky sám obšil. Firma co to dělá za výměnu volantu tento nemá skladem, takže mám pech. Pořád si nemůžu zvyknout na ten úzký volant a v zimě studený.
Každopádně se ti to povedlo.
 
Mám otázku neviem kam to dať ...menil niekto koncovky výfuku ? Ak áno aký je tam montážny priemer ? A ako dostať dole tie čo sú tam teraz ? ...ďakujem
 
Kupoval jsem průměr 50 mm,původní @Max6 odříznul

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk
 
Back
Top