• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Za to všetko môže @Natural :D:D:D poradil mi vymeniť led v interiéri ...a tým sa to začalo :D:D
A už mám objednaný Carbon kryt motoru :p:D:D
Kdo by to řekl,že to tunění začne pár malých Led žároviček :D a kdoví ,kde to skončí .....:D Ale dobré je ,že se tím umíš pěkně bavit :)
 
Poslední úprava:
Kdo by to řekl,že to tunění začne pár malých Led žároviček :D a kdoví ,kde to zkončí .....:D Ale dobré je ,že se tím umíš pěkně bavit :)
Jasne že ma to baví ...teším sa malým drobnostiam..a kde to skončí ? Hmm videl som pár fotiek z zrazu cx-3 v Tokiu ...:D:D:D
 
Ako nic v zlom, len nechapem naco si kuois auto, ked na nom potom vsetko vymenis.. to aj 911 si takto tunis?
 
To je cayman S Porsche Desing ..áno trochu je kopnuty..prevodovka ,spojka,podvozok ..jemne nakopnuty výkon (496ps) ..cely Carbon paket (zadný spoiler predný ..prahy ,nasávacie otvory..atd atd)yooo a v vnútri mám nový popolník :D:D
Auto ked kupujem nikdy nie som spokojný stále mi niečo chyba,vadí a snažím sa to doladiť tak aby to nebolelo oči ale cítil som auto ako rukavicu ...každý mame iný vkus ja mám rad detaily veľa veci dávam robiť na mieru napr zadné svetla na Porsche
 
Každopádně je třeba si dělat radost...osobně ti fandím. ;) Jsem zvědavý na další vylepšení Mazdičky :)
Co by som ešte chcel je výmena pedálov,nové disky 16”,výmena sedadiel za biele kožené,Carbon kryt motora,hagusy ..veľa veci mám už objednané takze uvidím čo a ako príde a v akej kvalite
 
Tak sa prestahuj do mesta ... ;) ktore hagusy si objednal? Tie spoza velkej mlaky??
 
Back
Top