• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Takto sú hmlové a brzdyZobrazit přílohu 12328 a takto svietia obrysovkachZobrazit přílohu 12327
Zdravím, jsem nový člen zdejšího klanu a hrdý majitel CX3 Top Revolution AWD Red SOUL AT. Líbí se mi možnost mít denní svícení i vzadu a chtěl bych si to objednat. Chtěl jsem se zeptat, jak je to vlastně na autě zapojeno. Mlhovku asi vím, ale kam je to zapojeno na to denní svícení a hlavně jak je to uděláno, že na denní to svítí s menší intenzitou než u mlhovky. Sorry za amatérský dotazy, jsem čistokrevnej strojař :) Nebylo by jednoduchý schema zapojení od elektrikáře co to zapojoval. Díky moc :)
 
Zdravím, jsem nový člen zdejšího klanu a hrdý majitel CX3 Top Revolution AWD Red SOUL AT. Líbí se mi možnost mít denní svícení i vzadu a chtěl bych si to objednat. Chtěl jsem se zeptat, jak je to vlastně na autě zapojeno. Mlhovku asi vím, ale kam je to zapojeno na to denní svícení a hlavně jak je to uděláno, že na denní to svítí s menší intenzitou než u mlhovky. Sorry za amatérský dotazy, jsem čistokrevnej strojař :) Nebylo by jednoduchý schema zapojení od elektrikáře co to zapojoval. Díky moc :)
Ahoj ...ako to zapojil neviem :D:D viem že tam dával nejaký odpor na jednosmerný prúd k kablu od brzd ..môžem sa ho spýtať a podať ti normálne info,nie takú hatlaninu ako teraz :D
 
Ahoj ...ako to zapojil neviem :D:D viem že tam dával nejaký odpor na jednosmerný prúd k kablu od brzd ..môžem sa ho spýtať a podať ti normálne info,nie takú hatlaninu ako teraz :D
To by bylo super díky moc :) Ten odpor je asi právě na to snížení svítivost (laická dedukce )Já mám v práci elektrikářů dost, ale oni bez schema zapojení nechtějí nic dělat. Ale ja se nedivím, já bez výkresu taky neobrábím :)
 
Viem že ten odpor dával preto lebo keď sa zaplo hmlové svetlo tak svietilo aj hore brzdové :D
 
To bude ono. Taky není ideální, když člověk šlape na brzdu a rozsvítí se mlhovka na palubovce :D :)
AAAANO presne aj o toto šlo ...zapol som hmlovky a auto sa vzadu rozžiarilo ako stromček :D:D potom čo tam dal ten maly “dzindzik” prestalo pri zapnutých hmlovkach svietiť brzdové svetlo pod zadným krídlom,a vsetko je už fajn
 
ci pana ta to jaky hnus?
“Kamarát” prečo hnus ? Čo sa ti na tom nepáči ? Máš niečo lepšie ? Praktickejšie ? Pozrel som tvoj profil máš tam foto len z netu :D:D:D
Mne to vyhovuje na účel ktorý som to objednal : mám v ňom popolník a miesto pre mobil cigarety ...
 
Lebo je to maximálne nevkusné a škaredé. Také kolotočárske. Toto by som svojmu autu nemohol spraviť. ...a nehnevaj sa za to že som ti to takto ohodnotil
 
“kamarát” ja nehodnotim tvoj vkus ani nemôžem lebo jedine čo tu vidím od teba je stiahnuté foto z netu a podjeb...a ver mi kolotočarske to nie je ..ani škaredé ..je to praktické a z pravej kože,daj nejaké fota tvojho autá ktorému nič nerobíš ,a ver mi posledná vec čo by som robil je hnevať sa,ale môžeme si dať stretko..pokecame ..a možno sa ti začne páčiť (teda určite :D),pre mna nerobí problém skočiť do autá ísť kamkoľvek ...za dobrý “pokec” čokoľvek(aj zadarmo)
 
@Lazlo - klídek, @shooter21 - napísal svoj názor. Ako jeden z mála a keď sme pri tom ani mne sa to nepáči, ale tvoje auto-tvoj hrad! Ja som svoj názor nenapísal,avšak to neznamená že ho nemám. Shooter ho dal a ty s ním nesúhlasíš. Stačí na to nereagovať, alebo zareagovať trochu vyspelejšie, niečo v zmysle :„Mne sa to páči a hlavne je to praktické“. Sme každý iný, ale to neznamená že sa budeme baviť štýlom „daj foto auta na ktorom nič nerobíš (mimochodom, zrejme na ňom nič robiť nemusí!!!) a máš iba stiahnuté foto z netu a podjebávaš“. To si si mohol odpustiť. V dnešnej spoločnosti stretneš ľudí čo svoj názor povedia aj keby mal toho druhého zraniť. Takže odporúčam nereagovať, alebo reagovať miernejšie a hlavne chvíľu počkať a ukľudniť sa.
@shooter21 - prosím vyjadruj sa nabudúce trochu presnejšie a k veci, lebo veta „ci pana ta to jaky hnus?“ neznie veľmi ako vyjadrenie tvojho zrelého názoru a postoja. Musíš sa naučiť vyjadrovať svoje pocity aj s ohľadom na toho, komu sú adresované. Lazlo si kúpil niečo čo sa mu páči a čo považuje za praktický a vhodný doplnok do auta. Tak mu prosím nekaz radosť a keď už, tak mierne a s citom. A odporúčam ti nehraj sa na sudcu a posudzuj veci triezvo a aj s ohľadom na ostatných.

Mám Vás rád chlapci, tak mi nerobte hanbu :rolleyes::(:D
 
@Lazlo - klídek, @shooter21 - napísal svoj názor. Ako jeden z mála a keď sme pri tom ani mne sa to nepáči, ale tvoje auto-tvoj hrad! Ja som svoj názor nenapísal,avšak to neznamená že ho nemám. Shooter ho dal a ty s ním nesúhlasíš. Stačí na to nereagovať, alebo zareagovať trochu vyspelejšie, niečo v zmysle :„Mne sa to páči a hlavne je to praktické“. Sme každý iný, ale to neznamená že sa budeme baviť štýlom „daj foto auta na ktorom nič nerobíš (mimochodom, zrejme na ňom nič robiť nemusí!!) a máš iba stiahnuté foto z netu a podjebávaš“. To si si mohol odpustiť. V dnešnej spoločnosti stretneš ľudí čo svoj názor povedia aj keby mal toho druhého zraniť. Takže odporúčam nereagovať, alebo reagovať miernejšie a hlavne chvíľu počkať a ukľudniť sa.
@shooter21 - prosím vyjadruj sa nabudúce trochu presnejšie a k veci, lebo veta „ci pana ta to jaky hnus?“ neznie veľmi ako vyjadrenie tvojho zrelého názoru a postoja. Musíš sa naučiť vyjadrovať svoje pocity aj s ohľadom na toho, komu sú adresované. Lazlo si kúpil niečo čo sa mu páči a čo považuje za praktický a vhodný doplnok do auta. Tak mu prosím nekaz radosť a keď už, tak mierne a s citom. A odporúčam ti nehraj sa na sudcu a posudzuj veci triezvo a aj s ohľadom na ostatných.

Mám Vás rád chlapci, tak mi nerobte hanbu :rolleyes::(:D
Ak napíše som svoj názor človek čo ako Natural A podobne ..beriem ..ale ak je tu niekto rok ma tu 5 príspevkov tak o čo ide ? A áno v dnešnej spoločnosti nájdeš ľudí čo majú “svoj” názor aj ja ho mám ..
ale takýchto poznám ...to je klasicky slovenský typ :
zlata rybka spln mi len jedno prianie ..aké ? aby susedovi zdochlo prasa...
Nie je to o tom keď to napíšeš TY alebo krorýkoľvek výkonný člen to beriem ..možno sú zle fota ..ale od takého čo sem chodí len mútiť vodu ..nie ..už som uvažoval či to nie je niekto z Japonec ..
 
Poslední úprava:
@Lazlo - keď tak „študujem“ to foto s popolníkom zisťujem, že odkladacieho priestoru máš nadpriemerne veľa. Dve diery za ručnou brzdou, jedna veľká v lakťovej opierke. Podľa môjho skromného odhadu sa do nich úplne v pohode vlezie :
-1 mobil
-2 cigarety
-kľúče
-ovládeanie na elektr. bránu
-mobil manželky
-zapaľovač
-ručné svietidlo pre prípad nehody
-Tic Tac
-Halls
-zápalky pre prípad že by ti došiel plyn v zapaľovači...atď.
Takže podľa môjho skromného úsudku bola montáž „koženého obdĺžnika s kovovou vrtuľkou“ pradupovediac zbytočná. Popolník sa dá vyriešiť aj praktickejšie a estetickejšie. Napr. nefajči v aute, lebo je to nebezpečné a smrdí z toho interiér, alebo zastav a daj si fajčiarsku pauzu. No hlavné je, že sa to páči tebe a považuješ to za praktické riešenie. Tak si to užívaj a daj sa do pohody. ;):cool:
 
@Lazlo - keď tak „študujem“ to foto s popolníkom zisťujem, že odkladacieho priestoru máš nadpriemerne veľa. Dve diery za ručnou brzdou, jedna veľká v lakťovej opierke. Podľa môjho skromného odhadu sa do nich úplne v pohode vlezie :
-1 mobil
-2 cigarety
-kľúče
-ovládeanie na elektr. bránu
-mobil manželky
-zapaľovač
-ručné svietidlo pre prípad nehody
-Tic Tac
-Halls
-zápalky pre prípad že by ti došiel plyn v zapaľovači...atď.
Takže podľa môjho skromného úsudku bola montáž „koženého obdĺžnika s kovovou vrtuľkou“ pradupovediac zbytočná. Popolník sa dá vyriešiť aj praktickejšie a estetickejšie. Napr. nefajči v aute, lebo je to nebezpečné a smrdí z toho interiér, alebo zastav a daj si fajčiarsku pauzu. No hlavné je, že sa to páči tebe a považuješ to za praktické riešenie. Tak si to užívaj a daj sa do pohody. ;):cool:
Áno plne súhlasím ..pokial nemáš lakťovú opierku ..keď tam je tak to celé prekrýva ...skúšal som ..a už to tu nebudem obhajovať a ja v pohode som ..to je normálny stav ...
 
Back
Top