• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Ale zaujimave, ze presne ten isty motor v Mazde 3 a 165k.... podla mna by sa mala dat prepisat riadiacka na tie iste kone...ci?
 
Ale zaujimave, ze presne ten isty motor v Mazde 3 a 165k.... podla mna by sa mala dat prepisat riadiacka na tie iste kone...ci?
Zvýšiť výkon motora nie je problém ..na nete som našiel zvýšenie aj na 180k ..,problém je na čo je to auto stavané a nemyslím že by auto ako celok to zvládlo (brzdy-podvozok-prevodovka atd atd )
Možno sa mýlim ...
 
Lazlo... kolko si pustil nizsie svoju mazdu? menil si tlmice, alebo aj pruziny??
 
Nie ...ja tam mám EIBACH ...mal lepšie preferencie...zatiaľ po zimnej prevádzke u mna spokojnosť
 
Z Ali,ináč sadlo to dobre stálo to 76 doláčov aj s cestou-no nekúp to:D obe lišty a aj ten výlis;).
 
Back
Top