• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Hoši tady pozor u těch japonských výfuků. 99% je děláno na naftové verze CX-3 a nejdou fitnout na benzíny. Čistě náhodou jsem psal včera do AutoExe, kteří taky mají hezké výfuky na CX-3, ale odepsali mě, že je jimt o líto, ale dělají jen na diesel verze, protože benzíny se prej v japanu neprodávají.
Napsali teda přímo tohle: "Sorry,our muffler is only fit for diesel model.because no availavle petrol model on japanese market."
A když jsem se díval na jiné značky (japonsko), tak opravdu všichni píšou, že to je pouze na diesel verze.

Takže pro nás zůstává zatím leda Remus, Sebring, Fox a možná ještě nějaký (víc sem nenašel), nebo počkat na výfuk od Racing Beat, který ale odložili a místo koncem prázdnin to posunuli o 2-3 měsíce :(.
A nebo si to nechat udělat na zakázku (což si začínám pohrávat z myšlenkou, že bych do toho možná šel) u A.M.A. Exhaust (Slováci) nebo tady v ČR sem našel tuto firmu Layting. Těch firem bude asi víc, ale tyhle dvě mě přišli tak nějak ok, z toho co píšou.
 
K&N vzduchový filtr do origo boxu.
 

Přílohy

  • IMG_20160922_171736.jpg
    IMG_20160922_171736.jpg
    951,9 KB · Zobrazení: 61
větší propustnost vzduchu,menší odpor a dá se prát tak že je skoro na věky
 
Dnes mě odepsali z Racing Beat, že dnes (nebo zítra) přidají na web pro objednání sportovní výfuk na CX-3. Cena byla stanovená na $455 (cca. 12 000 Kč).
Tak si konečně udělám radost :).
 
tak to je luxusní cena a bude pro benzíňáky že ? všude mají většinou pro nafťáky
 
Dnes mě odepsali z Racing Beat, že dnes (nebo zítra) přidají na web pro objednání sportovní výfuk na CX-3. Cena byla stanovená na $455 (cca. 12 000 Kč).
Tak si konečně udělám radost :).

Mám v plánu si ho pořídit pro svou M3... už teď se těším :). Jsem zvedavej jak sedne na CX-3 v reálu, snad se potkáme někde na srazu.
 
No ono to nějaký čas ještě potrvá :). Chtěl bych objednat v pondělí nebo v úterý příští týden. Ještě čekám až mě odepíšou, jsem se ještě ptal na nějaké věci.

Jinak ten výfuk z toho videa vypadá super, ale ten zvuk už je moc. Aspoň teda pro mě. To už vypadá, jak kdyby to auto mělo o 100 koní víc a tak nějak mě to k tomu autu nepasuje, když vím jaký je u CX-3 výkon. Věřím, že RacingBeat ten výfuk budou mít naladěný tak akorát. Žádný brutál, prostě tak akorát. No uvidíme :).
 
jojo necháme se překvapit už se těším na ochutnávku a až to budeš mít pohromadě :) ;) pak se budu rozhodovat jestli jej také pořídim
 
Back
Top