1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Diskuzi v 'Mazda CX-3 (DK)' zahájil Makyn, 23. 4. 2016.

1. Flexo90

Flexo90 výkonný člen KLANu

217
    27
    28
    to není ale zase ta cena

2. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
    572 EUR vč. DPH i s koncovkami a EU homologací mi přijde OK.

3. TomT

TomT rodinný člen KLANu

525
    347
    63
    Jo @shr3k má pravdu. Výsledná cena za ten výfuk od RacingBeat nebude zase tak příjemná :). Ono se k tomu musí ještě hodit poštovné a CLO a DPH. Takže z těch cca. 12 000 tisíc za výfuk, bude výsledná cena tak kolem 20 000,-.
    Ale jelikož chci na autě něco od RB, tak budu muset trošku krvácet :).

4. Flexo90

217
    27
    28
    koukám stále tam nic nemají jen na CX-5 ale docela slušná cena 465$ je pěkný tak snad by to nemuselo být na CX-3 až tak hrozný :) ale nedovážej do ČR podle jejich webu

5. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
    No hlavně to pak musíš před technickou shodit, protože nemá ECE.

6. Flexo90

217
    27
    28
    no nové auto takže mě technická po 4 roky netrápí :) zajímalo by mě co je zač ten výfuk co má Mazda na svých stránkách prý sportovní

7. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
    Mazda prodává rakouský Sebring:

Homologaci, kterou lze zapsat do TP, má třeba ještě rakouský Remus (volitelné koncovky):

A německý Fox:

8. Flexo90

217
    27
    28
    ten Sebring zní celkem dobře zajímalo by mě co by chtěli za práci asi se tam budu muset zeptat :) navíc ta cena je pěkná ;)

9. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
    Pry je to na pul hodinky prace, takze par stovek. Me by spis zajimalo, zda to dela neco jineho, nez meni zvuk :D.

Flexo90 se to líbí.
  10. Flexo90

217
    27
    28
    To by mne také zajímalo, možná bude lepší odmontovat koncovku a nechat to bez tlumiče, zní to pak dobře. :D
    re: A je to zadarmo :D ;)

11. TomT

TomT rodinný člen KLANu

525
    347
    63
    :D ten zvuk je super :)

Flexo90 se to líbí.
  12. Flexo90

217
    27
    28
    To teda, přemýšlel jsem, že bych tam dal nějakou podložku, aby vznikla jen malá spára a bude to vyřešené. :D

13. Ter Leeloo II

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
    Tak mi nekdo kupte ten vyfuk na GJ a ja se obetuju a zajedu s tim na valcovou brzdu zmerit rozdil :cool:.

14. Flexo90

217
    27
    28
    Počítám, že to budou maximálně +2HP

15. fruscie

fruscie nový člen

7
    11
    3
  16. TomT

TomT rodinný člen KLANu

525
    347
    63
    Tady pozor. Mě včera psal Mike Lao z Racing Beat, že ten výfuk co mají na CX-3, tak je zatím JEN na 2WD verzi (předohrab). Na AWD se prý nevejde. Na AWD co jsem pochopil ho ještě musí upravit.
    Proto mě nesedí ten popisek u té evropské pobočky, kde píšou, že to je jak pro 2WD tak i na AWD.

Na ofiko stránkách už to upravili a píšou, že to je jen zatím pro 2WD. Tak pokud někdo bude kupovat a má 4 kolku, tak pozor na to zatím.

Natural a romin se to líbí.
  17. fruscie

fruscie nový člen

7
    11
    3
    Tak to je fajn informacia. Cena na tej britskej stranske s dopravou a danou vychadza na 695 eur, takze asi pojdem predsa len do REMUS-u.

Flexo90 se to líbí.
  18. Flexo90

217
    27
    28
    K tomu sání, jak jsem se ptal pár stran zpět, je lepší (výhodnější) filtr do orig.boxu a nebo komplet kit sání? Je tam nějaký rozdíl výkonnostní ? zde a zde

@ Ten druhý odkaz je stejně k ničemu, protože po přepočtu, vychází i s poštovným cca 7K . :D

Poslední úprava: 26. 5. 2017
  19. Ter Leeloo II

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
    Budu sice trochu offtopic, protoze zrovna pro CX-3 vyfuk nenabizi, ale co ATH? Ja teda nemecky bezne rozumim a domluvim se, ale zrovna v te automobilove tematice se moc neorientuju. Ale u vseho pisou, ze to ma treba TÜV-Teilegutachten nebo ze neni potreba. Treba tenhle vyfukovy system (od katalyzatoru) pry TUV nepotrebuje, ale dodava se k tomu nejake EG-Betriebserlaubnis. Koukal jsem na Betriebserlaubnis na Wikipedii a chapu to tak nejak jako typovy list, jak se dava k diskum? Nerozumi tomu nekdo vic?

20. Flexo90

217
    27
    28
    Ahoj lidičky, můžete mi někdo vysvětlit, co je toto za kravinu ? Celkem jsem se pobavil.

Sdílet tuto stránku