• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na M3 - výfuky, sport packet... atd.

To je origo Mazda za těžký peníz. Za mě určitě nesnižovat. Mám komplet paket a už s nesníženým si musím dávat pozor, kde parkuju. A dát tam -4cm? To by mi to dlouho nevydrželo, už takhle jsem ho párkrát škrtnul.
 
Píšou tam facelift tak možná spíše BN ? Nevím jak moc se liší kastle BM~BN.
 
Čau, věděl by někdo kde se dá splašit Sebring ?
Vůbec nikde nemohu najít, vypadá to že sebring je nyní součástí Remus.

- věděl by někdo jak hodně se zvukově ty dva výfuky liší? Myslím teda Sebring a Remus ?
- máte někdo na BM/BN Ulter sport ?
- případně jiné výfuky s homologací ?

Sháním laděný výfuk, ale ne nic extremního, opravdu jen trochu hlubší toninu, než u serie.
Díky ;)
 
Čau, věděl by někdo kde se dá splašit Sebring ?
Vůbec nikde nemohu najít, vypadá to že sebring je nyní součástí Remus.

- věděl by někdo jak hodně se zvukově ty dva výfuky liší? Myslím teda Sebring a Remus ?
- máte někdo na BM/BN Ulter sport ?
- případně jiné výfuky s homologací ?

Sháním laděný výfuk, ale ne nic extremního, opravdu jen trochu hlubší toninu, než u serie.
Díky ;)
Sebring mám a spokojenost. Žádný peklo se nekonná, dokud k tomu nevyměníš sání za hříbek. Mám ho přímo z AP Spořilov

IMG_5466.JPG
 
Ten sebring nikde už neni prostě, fakt se snažim ho najít... (v carstar praha na mě čuměl jak puk a nevěděl ani že něco takovýho je)
(zkusím se zeptat v autopalace)
A Skokane u tebe jsem ho právě slyšel :D od té doby o něm sním.
Nechceš? koupim ti remus a dáš mi sebring XD

Já se bojim že remus bude víc hlučnej..

Potřebujete mi ty vejfuky všichni odprezentovat na nějakém sraze !!
Dopředu dík :D :D

-ještě přidám: FOX vypadá ve finále hodně podobně z videí jako sebring
 
Poslední úprava:
Tak přece, já ho též nemohl najít, tak potom nevím, asi ještě někde mají staré zásoby :).
Paráda, problém je že to pořád jen plánuju, protože mě ještě čeká poladit nejprve podvozek.. Respektive kola a brzdy. Takže jsem to chtěl řešit až příští jaro.. Se picnu...

No tak uvidim o vánocích jak na tom budu s penězma..
Každopádně děkuju
 
Ja som dnes objednal Sebring priamo v Mazde, tvrdia ze dodanie 5-7 pracovnych dni, tak uvidime.
Primo v mazde?
Me v carstar rekl ze nevi o co jde vubec.

Zjusim tam teda nakonec napsat. V takovym tom eshopu jsem to bohuzel nevidel.
 
Back
Top