• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na M3 - výfuky, sport packet... atd.

No ja muzu akorat rict ze remus vychazi cca na 16000 tusim.. ale potrebuju ho na zivo spyset abych pak nebyl prekvapen...
 
Tak mi napsali z Mazda.cz ze lze objednat a dodani by bylo koncem cervence.
Mam pry objednat u dealera.. Ale pred dvema tydny mi auto sporilov napsalo ze nedostupne.

Zkousim tedy zbova Carstar praha s tim ze mam info o cisle vyfuku i ze by mohl byt koncem cervence, tak at mi ho koukaj objednat.

Dam Vam vedet jak jsem dopadl.
Nakonec budu objednavat co nejdriv kdyz ho nekde najdu.

V nemecku uz ho taky nevidim..
Takze jestli nebude sebring asi mi nezbyde nic jine nez remus.

Snad to bude opeavdu to a same kdyz na to dojde. Spise jsem chtel sebring hlavne protoze to je oficialni prialusenstvi pro M3..
A ten zvuk @skokan je epesni proste...
 
Podle Mazda.cz dil ted objednany, dodani koncem cervence.

V carstar mi tedy objednaji az zaplatim zalohovou fakturu.

-Tak za dva tydny objednavam.
Snad to dopadne.
 
Ještě jednou to tu zaspamuju..

Dostal jsem jeste email z mazdashop a taky mi ho objednají.
 
Tak objednáno, v Táboře v Mazdashop / Respektive Mazda Wagnerová...

Tímto rovnou mohu doporučit velice vstřícného pana Ing. Reitmajera, rád poradil a hlavně mi nezatajoval že mazda něco takového prodává.
 
Zdravím, nezkoušel jste někdo osadit výfuk el. klapkou? Líbí se mi že zvuk jde tak nějak "regulovat". Bohužel jsem nikde nenašel nikoho kdo by to měl a řekl mi jestli to má smysl nebo ne. Diky za případné rady.

Screenshot_20210707-222257_Chrome.jpg
 
Tak mi napsali z Mazda.cz ze lze objednat a dodani by bylo koncem cervence.
Mam pry objednat u dealera.. Ale pred dvema tydny mi auto sporilov napsalo ze nedostupne.

Zkousim tedy zbova Carstar praha s tim ze mam info o cisle vyfuku i ze by mohl byt koncem cervence, tak at mi ho koukaj objednat.

Dam Vam vedet jak jsem dopadl.
Nakonec budu objednavat co nejdriv kdyz ho nekde najdu.

V nemecku uz ho taky nevidim..
Takze jestli nebude sebring asi mi nezbyde nic jine nez remus.

Snad to bude opeavdu to a same kdyz na to dojde. Spise jsem chtel sebring hlavne protoze to je oficialni prialusenstvi pro M3..
A ten zvuk @skokan je epesni proste...
Mazdar, chci se zeptat jak si dopadl s tím vyfukem? Taky nad něčím uvažuji ?Díky Tomek
 
Za mě pocitově nic moc. Vlastně ta cena je dle mého názoru přehnaná k tomu co za ní dostanete. Jednak samotný výfuk má takové nehezke zpracování v podobě gumových buzirek na koncovkach pod autem a samotný tlumič je proti originálu takový zakrslý pinda starých tvaru. Působí to dost lacině a podle mě bude jeho životnost rozhodně kratší než u originálu. A jízda v autě? Téměř sem nezpozoroval rozdíl pač i ty originální mají decentní pěkný zvuk. Takže mi z toho pouze vyšla změna čistě vizuální kdy máte více vyplněné ty výřezy v plastu u koncovek. 17tisic

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Jako je to jenom můj osobní názor. Hodně lidí naopak vnímá citelny rozdíl i ve zvuku. Ideální je projet se s autem kde je namontovany a udělat si vlastní názor.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Kazdopadne ten zvuk je pak lepsi v momente kdy se da vlozka kn, nebo primo sani..
Zvuk je decentni to je pravda..

Kazdopadne ja to koupil levnejs jeste..

Zvuk poslu jak dorazim domu ;)
 
Jj poslite zvuk ? k tomu sání, má to vůbec cenu?
Tezko rict, ja to koupil zatim na kazdy auto :)
Ksysi jsme porovnavali s kamaradem oba s peugeot 306, jelo nam to uplne stejne, do doby nez jsem si koupil konus a pak jsem ho ve vysokych otackach predjel... Ale spise ta zvukova kulisa zejo, kazdopadne za ty prachy je to desny..

Mazde jsem koupil jen vlozku filtru..
 
Back
Top