• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na M3 - výfuky, sport packet... atd.

Mě se to libí, má to hezký decentní zvuk. :)
Jo to je..
Ono pak na dalnici to trochu slyset je.. Ten zvuk je krapet hlubsi nez seriovy, ale jen asindo 3000 otacek potom az kdyz se jede pila tak to trochu je jinej zvuk..

Ale mam odblokovano a kn vlozku, tak treba to pomuze se zvukem, je pravda ze to vsechno asi dela z casti svoje, ja si to memuzu vynachvalit.

Jinak ja tedko resim jak u BM zlepsit vzhled zadniho narazniku, ten sedej plast mi tam nejak nesedi, resil kste nekdo toto? Mam sedivou, tak me napadlo to poradne odmastit, vzit plnicem na plasty a striknout cernou, ale nevim porat...

sorry za chyby, mobil :-( :)
 
Pravda. Naživo jsem nepozoroval rozdíl po zvukové stránce a představa těch utracenych 17 000kc je příšerná. Ta cena je nesmysl.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Jeste mam jeden dotaz, mate nekdo corksport airfilter + airbox?
Premyslim o nem, spolecne.s.tim jeioch boxem na filtr, ale nevim jak hodne verit filtru jako takovymu, pripadne premyslim na to.dokoupit konus kn...

Nekdo zkusenost? Dik ;)

 
Zajímalo by mě jestli to přidá nějaké koně navíc...
Nevim jak to popsat, ma to vliv na reakce motoru v ruznych zatezich, nevim jak konkretne u mazdice, ale vetsinou mi prislo ze auto zacalo tahat trochu driv.
Ve finale u jineho auta tusim u forda jsem naipak sundal filtr a vyfuk a jelo lip s origo...

Ja to spis resim jako starou skolu.
Kdyz jsem chtel rozhybat jinak line auto, bylo treba otevrit sani a vyfuk (kn a ladak), pak auto jelo opravdu lip.
Byly jsme dva typci s peugeot 306 a ladili jsme spolu. Stejny motor - jelo nam to uplne stejne..
No a testovali jsme, kdyz jeden nasadil vyfuk a kdyz se nasadil filtr... Na 400metrech byl ten s filtrem o auto vepredu..

Dneska tusim je nutne k tomu jeste tech uprav v ridici jednotce, potom si motor sam uz dosteluje parametry.

Ale verim ze nejaky ten drobny narust tam je...
Ja uz jdu spis po zvukovem projevu, chci aby mazda znela tao jak citim ze jede. :)
 
Určitě chci taky ladit, ale budou mi měnit motor a to až v září, pak najet min 3tis/km a jde se na věc ? tak zatím testuj a ha se pak přidám ?
 
Tady Vám pro inspiraci posílám jak to zní komplet..
Co mě fascinuje je, že to ani nežere víc, naopak díky hlučnosti sání přesně vím jestli to žere víc než bych chtěl nebo akorát, holt ta odezva je prostě super.
Akcelerace je taky úplně jinde než když jsem vozidlo koupil..
No a uznejte sami o kolik se venku změnil zvuk se Sebringem (pozor ale až po změně vzduchovho filtru)

Video - jak to všechno zní ;)

Tak pro letošek je to vše z mé strany a příští rok mě čekají brzdy a trochu se podívám na podvozek, žádné snižování ale spíš údržba a hlavně brzdy..

Sání Injen - Děkuji zde jednomu členovi za poslání @eko1980 :)
Přehrání map - Děkuji jednomu členovi moderátorovi zde @shr3k :)
Sebring - Děkuji jednomu dalšímu členovi zde za předvedení jak to zní @skokan :)
 
Super, já čekám na nový motor a po zajetí 300tis/km chci to samé co ty. Kit sání výfuk a přehrání mapy ?
 
Ahoj, snažím se vykomunikovat, o jaké koncovky se jedná a kde je zakoupit, ale netuší někdo o podobné variantě na BN?

2021-11-04 12_38_21-Window.jpg
 
Ahoj, snažím se vykomunikovat, o jaké koncovky se jedná a kde je zakoupit, ale netuší někdo o podobné variantě na BN?

Zobrazit přílohu 37526
To mi připomíná celý výfukový systém od Magnaflow:
 
Psal mi že se jedná jen o koncovky s navarenim ale zatím nesdelil co je to zač..

Mazda 3 BN
 
Back
Top