• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz (nejen pro) Prague Unit 22.11.2015 od 16ti hodin

Preferované místo srazu

  • garáže OC CHodov

    Hlasy: 0 0,0%
  • garáže OC CČM

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    15
  • Anketa uzavřena .

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
Všem na vědomost se dává, že v neděli 22.11.2015 od 16ti hodin plánujeme sraz Prague Unit i všech ostatních Mazdomilů v Mazdách i bez Mazd.

V plánu je předávka posledních softshell bund a všeobecný pokec před nedcházející zimou.

Dávám volbu místa srazu pro všechny směry Prahy, za sebe bych doporučil Harfu nebo Čerňák, protože je tam teplo :) Ale na CČM bych sázel na to, že nás tam nenajdete (tam, kde je relativní teplo)

Anketa končí 15. listopadu
 
Hlasuju taky pro Harfu, dle popisu je tam teplo a dlouho jsem tam nebyl... A běda jak mi bude zima.
 
Dal bych Kaufland v Příbrami a hezky mrznout venku,ale z možnýho výběru jsem dal Harfu :happy:
Já bych dal zase třeba Globus v Chomutově :D ale jinak je mi to docela jedno všechno to mám daleko :woot:
 
mno podle hlasování je místo srazu celkem jasné. Nechám ale anketu doběhnout. Těším se na vás na Harfici :)
 
anketa uzavřena dle očekávání s výsledkem HARFA v teple :) Neděle se blíží, na všechny se těším a prosím jestli někdo má elektroměřák na baterku a eventuální odběry po vypnutí motoru, vezměte to s sebou, dík ,-)
 
Mám v kufru v cajku multimetr, pokud by stačil a stihnu přezout, abych jel svým...
 
jestli nezapomenu muzu privezt multimetr, ale radsi se na to nespolehej, ze si vzpomenu .. :D a nebo mi napis sms hodinu a pul pred zacatkem :D
 
Back
Top