• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz (nejen pro) Prague Unit 22.11.2015 od 16ti hodin

Preferované místo srazu

  • garáže OC CHodov

    Hlasy: 0 0,0%
  • garáže OC CČM

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    15
  • Anketa uzavřena .
anketa uzavřena dle očekávání s výsledkem HARFA v teple :) Neděle se blíží, na všechny se těším a prosím jestli někdo má elektroměřák na baterku a eventuální odběry po vypnutí motoru, vezměte to s sebou, dík ,-)
Mám sice jen kaufland za dvě čenta ale mám ho v kufru...:happy:
 
Fň, tak jsem zase utřela :D:cool: teď si říkám, že je škoda, že já mám snad LEDky už všude, že na Tebe nemůžu udělat nálet, když už se v tý Praze zase jednou objevím :p;)
 
Tak jak to tak vypadá s počasím, nebudu se moci dostavit s mou Mazďuškou :sorry: Je to ostuda, ale ta moje nemá ještě zimní obutí :cold::(. Nějak se to odkládalo a skrz pracovní směny mi to nevycházelo. Nemám je na discích, jinak by se to přehodilo raz, dva. Jedině zkusit nějaký pneuservis dnes v neděli a poprosit za nedělní přirážku. Tak jsem se těšila
 
Díky za tip, ale než bych se dopravila do Prahy, mohl by se stát nějaký průser a ten si nemůžu dovolit a bylo by to ode mě nezodpovědné vůči jiným řidičím. Zkusila jsem obvolat místní 3 pneuservisy, i ten co dělá non-stop a nikdo nemá zájem. Se nedivím, otravovat takhle v neděli. Je to moje hloupost. Přivezla jsem si gumy pozdě a pak už nebyla příležitost. Měla jsem to v plánu tento týden. Počasí mě předběhlo. :confused:
 
Pratele a kamaradi zmohla me strasliva chlapacka choroba... budu na vas u caje s citronem vzpominat

Odeslano pres app Tapatalk
 
Ještě mi prosím někdo napište, kde vás tam najdu. Budu na Harfě poprvé. Má to víc pater? Nějak přibližte prosím, ať se tam nemotám a neztrácím čas. Už tak to budu mít na chlup, abych to stihla. Nepište mi, že vás najdu podle toho, kde jsou samé Mazdy :D to mi moc nepomůže.
 
kde vás tam najdu

musíš sjet do parta -2 , jakmile tam sjedeš, budeme nejspíš přes úhlopříčku parkoviště na druhý straně. Jinými slovy, až budeš v minus dvojce budeme na třech hodinách ,-) MAX ví a kdyžtak volej ,-)
 
Back
Top