• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé sraz Prague Unit OC Šestka - neděle 19.6.2016

Zúčastníš se minizávodu v motokárách ?

  • ano

    Hlasy: 7 87,5%
  • ne

    Hlasy: 1 12,5%

  • Celkem voličů
    8

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
malým průzkumem jsme dospěli k datumu příští neděle. Takže klasicky od 16ti hodin na střeše OC Šestka (abychom zase vyhověli těm, co bydlí na této straně Prahy).

pokud by byl zájem, rád bych uspořádal KLAŇáckej minizávod na motokárách - tzn. v podvečer přesun/spanilka na Zličín do motokárového areálu CM karting Zličín (prosím pište, jaký je o tom zájem, ať stihnu udělat rezervaci dráhy)

zváni jsou samozřejmě všichni, nejen pražští :)

a tady ještě námět na srazovou soutěž, uvidíme jestli zrealizujeme :D
 
Skvělý místo, datum,čas i motokáry.Přijedu.F
 
Poslední úprava moderátorem:
Rad bych se zucastnil, ale takhle dopredu to nemohu slibit. A zavod usporadat urcite muzem, ale pokud se bude ucastnit @Nahasapimapetilon, tak muzeme viteze kontumacne vyhlasit rovnou a pak si zazavodit bez nej :D.
 
Nahasa dostane nějakej handicap, třeba dvě vteřiny na kolo, aby ho to s náma bavilo :D
 
Poslední úprava:
Na 99%dorazim,spanilky se zůčastnim,kouknu jak vám to na motokárách jde a mažu domu:)Opět,termín moc brzy nebo moc dlouho:confused:
 
Poslední úprava:
Já nedorazím, špatný datum... Tak bude na motokárách poslední někdo jinej :D Tak příště.
 
v kalendáři zapsáno, budu-li moci jen trochu dorazit, budu tam
 
Chtěl jsem booknout stůl a dráhu, ale rezervace na motokáry do 10ti lidí prý netřeba, takže jdeme na blind ......
 
Potvrzuji ucast :) motokary si tentokrat nenecham ujit.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 
jen doražte i s Bushinem, potřebujeme mladý vlčáky do motokár ,-)
 
Napíšu mu, ale vážně záleží na tom autě :D mám problém s lanovody, nejde mi radit a na 2, 4 a zpátečku se mi jet nechce :D a motokary by jsem bral určitě:D
 
Tak u me je to tak 50/50. Pokud nepojedem na chalupu, tak 100% dorazim, pokud pojedem, tak bych dorazil asi pozdeji. Ze Stodulek to nastesti neni tak daleko :)
 
No tak já nakonec píšu omluvenku, páč jsem byl odvelen na dovolenou :D :) Tak si to pořádně užijte všichni. Mazdár ;)
 
no ty jo, tak teda nevim jestli se mám v neděli hnát z chalupy. Bude tam vůbec někdo ? :)))
 
Back
Top