• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé sraz Prague Unit OC Šestka - neděle 19.6.2016

Zúčastníš se minizávodu v motokárách ?

  • ano

    Hlasy: 7 87,5%
  • ne

    Hlasy: 1 12,5%

  • Celkem voličů
    8
Já tam budu snad! Dám vědět zítra na 100% :) a @Natural já se těšil na žárovky :( :D achjoooo já se jich snad nikdy nedočkám.. už navždy budu svítit žlutě :D
 
@Brooney A zrovna jich mám hromadu. No nic se nedá dělat, předáme na nějakém rychlosrázku, jak přijedu, abys byl komplet v LED :) ;)
 
@Natural , tak sa k téme LED pridám aj ja. Potrebujem zladiť teplotu LED v obrysovkách s xenónmi. Tie čo mam teraz sú voči xenónom príliš studené /modré. Hodíš si ma prosím na wish list? ;)
 
Do kolika se bude na OC šestce? Já jestli stihnu spanilku a nebo jestli mám jet rovnou na motokary :D
 
počítám že mezi šestou a sedmou pojedeme na motokáry. Taky dorazím krapet později, ale určitě ještě na Šestku ,-)
 
Ve 4 vyrazim z baraku, takze tak v pul 5 jsem na strese OC. Budte v rohu pobliz megaboardu Albert

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Tak bych mel dorazit take, akorat ja budu z domova vyrazet kolem seste. Uvidim, zda vas zastihnu jeste u Sestky.
 
Zaclo krapat tak jsme sjeli o patro niz pod strechu. Jsme u vyjezdu z kryteho parkingu zpet na strechu

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Tak uz se presunujeme na motokary...v Sestce uz nas nehledejte opozdilci

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Super akce vsem pritomnym diky za ucast. Az zalozi @Vitus slozku v galerii, tak postnu par momentek Mejte se fanfarove

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Poslední úprava:
Srazová GALERIE zde . Taky díky všem za účast a omlouvám se za pozdní dojezd :-( Terry se zapsal na 6té místo v kategorii "čas dne" motokár, prima poježděníčko :)
 
tak snad jste si to užili, ja dorazil do Prahy bohuzel po pul osme, tak uz jsem mel za to, ze akce uz skoncila. A jeste mi odesla jedna H1 po ceste, konektor byl uplne shnilej, takze jsem musel precvakavat konektor a zkracovat plusovej kabel k zarovce.
 
tak snad jste si to užili, ja dorazil do Prahy bohuzel po pul osme, tak uz jsem mel za to, ze akce uz skoncila. A jeste mi odesla jedna H1 po ceste, konektor byl uplne shnilej, takze jsem musel precvakavat konektor a zkracovat plusovej kabel k zarovce.
úplně v pohodě bys stíhal druhou rozjíždku motokár. Končili jsme skoro v deset ...
 
skoda a to to mam ke Globusu asi 2 minuty autem :) Tak priste urcite, koukal jsem na web a vypada to zajimave, elektro-motokary jsem jeste neridil, ani nevim, ze to mam skoro za barakem :)
 
Back
Top