• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz (nejen pro) Prague Unit 22.11.2015 od 16ti hodin

Preferované místo srazu

  • garáže OC CHodov

    Hlasy: 0 0,0%
  • garáže OC CČM

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    15
  • Anketa uzavřena .
přátelé, díky za další bezva setkání! Když připočtu neMazdy, bylo nás 18 aut, lidí bylo podstatně více, jelikož některá vozidla byla téměř plně vytížená posádkou. Pokec a lokální výtlem u kafe mi jako vždy zvedl náladu = děkuji za skvělé setkání příjemných lidí a krásných aut a budeme se těšit na další takovou akci :)

IMG_0005.JPG IMG_0006.JPG IMG_0007.JPG IMG_0008.JPG IMG_0009.JPG
 
I já děkuji za fajn setkání. Moc ráda jsem vás všechny osobně poznala. Hezky se o ty Mazdičky staráte... nevím už s kým jsem se u toho stolu vtipkovala o tom, že netrefím k autu (bylo mi řečeno, že tam mám záchytný bod-"americký kosmický vůz"), tak mu touto cestou vzkazuji, že záchytný bod zmizel a já dlouho bloudila garáží, než jsem ty naše auta našla :D:rolleyes: Každopádně jsem ráda, že jsem v pořádku a bez úhony přijela a mohla se vrátit. Moc mi tam chyběl MAX6, snad příště už budeme kompletní. Zdravím Moravu!!:)
 
Super parádní akce jako vždy. Moc jsem všechny rád viděl a už teď se těším na další setkání ;)
Jsem opět dobitý pozitivní energií na hodně dlouho. Díky moc, jsme prostě super banda :)
Nějaká LEDka a nějaký ten vosk opět samozřejmě v akci nesměl chybět :D

Jinak jsem vytvořil -> GALERII <- ať máme srazové fotky i do budoucna pohromadě ;)
 
Dorazila !! :D Ano, čtete správně, Morava dorazila a ani jednou nikam nezakufrovala :D dlouhááá cesta ..zlatej tempomat, kafe a papučky v autě :D
Tímto bych i já chtěla všem poděkovat za příjemně strávené nedělní odpoledne, parádní akce jako vždy. :D Ráda jsem poznala další naše členy a i když vlastně nevím jméno ani jednoho z těch tří, co se na mě sletěli, hned po tom, co jsem dorazila, tak jsem si to užila. Omlouvám se, kdyžtak se mi někdy připomeňte,.. ani k autům jsem si Vás totiž nestihla zařadit. :D
Asi se budu zase smát ještě dlouho.. :D :D :angelic:
Jinak @anda22 díky, zdravím zpátky :rolleyes:
 
PS: Pro ty co zkoumali na co může být tlačítko na pravé straně hrany pátých dvěří (zespoda, uprostřed je otvírání kufru), tak je to normálně na zamykání/odemykání auta. Předpokládám, že to souvisí s bezklíčovým ovládáním auta, tj. klíče mám někde v bundě/kabelce a když odcházím od auta a chci ho hned zamknout (ono se samo zamkne když se vzdálím) tak zmáčku buď čudl na klice dveří, nebo pokud něco beru z kufru, tak zamknu tímhle čudlem na kufru a jdu. Stejně tak při příchodu k autu to lze tím odemknout...
 
GH umí otevírat auto i pouhým uchopením kliky, to na GJ museli ušetřit... :(
To vim, ale ... je to opravdu o usetreni? Nekde padlo takove vysvetleni? Bych ani nerekl, ze tlacitko na klice bude nejak znatelne lepsi/levnejsi nez senzor v klice, nebo?
 
To vim, ale ... je to opravdu o usetreni? Nekde padlo takove vysvetleni? Bych ani nerekl, ze tlacitko na klice bude nejak znatelne lepsi/levnejsi nez senzor v klice, nebo?
GH má senzor z vnitřní strany kliky i tlačítko z vnější (jak ho znáš z GJ).
 
Back
Top