• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Ostrava - 13.4.2024 🌞

Zúčastníš se?


  • Celkem voličů
    7

Katka_S

rodinný člen KLANu
708
Zdravíčko,
je čas na první letošní sraz!

Kdy: sobota 13.4.2024
Kde: Outlet Arena Moravia, na parkovišti dle souřadnic 49.860651,18.257034
Čas: 14:00


Ostatně, jako vždy 🙂

Budeme se těšit!

Náš Mazda sraz má i událost na FB🙂

Mazdár!
 
Poslední úprava:
Zdarec :) Už nějaký čas jsem tu vyhlížel zmínku o našem tradičním setkání v Outlet Areně a když jsem se konečně dočkal, jsem z toho zklamaný :( Tou dobou budu zrovna na letišti čekat na letadlo, které mě dopraví domů z dovolené. Kdyby to bylo v neděli, tak určitě dorazím. Ač nevyspaný a se špinavým autem, moc rád bych vás zase všechny viděl ;)
 
Zdarec :) Už nějaký čas jsem tu vyhlížel zmínku o našem tradičním setkání v Outlet Areně a když jsem se konečně dočkal, jsem z toho zklamaný :( Tou dobou budu zrovna na letišti čekat na letadlo, které mě dopraví domů z dovolené. Kdyby to bylo v neděli, tak určitě dorazím. Ač nevyspaný a se špinavým autem, moc rád bych vás zase všechny viděl ;)
Jeee, to je škoda.. Už tak jsme posouvali termín 😔 chtěli jsme o týden dřív, ale už se nám tam v ten den někdo vesr*al s jiným srazem, tak aby na ten náš někdo vůbec dorazil..
Ale další bude pak ještě před létem, tak se už třeba trefíme dobře 🙏
 
Už se nám to blíží, už zbývá jen týden do našeho srazu! 😁 Budeme se modlit za pěkné počasí 😁
 
Tak kdo dnes všechno dorazí? 😁 Na FB máme taky nějakou účast, ale jaká bude realita, se necháme překvapit. 😊
 
No zas nějaký detailing to není 😃 za 1,5 hodiny jsem byl hotov, ještě jsem na tom měl ten africký písek 😃 tak když budou nějaké fotky, ať to není žluté 😄🚘
 
No zas nějaký detailing to není 😃 za 1,5 hodiny jsem byl hotov, ještě jsem na tom měl ten africký písek 😃 tak když budou nějaké fotky, ať to není žluté 😄🚘
Já mám na autě taky saharsky písek, do toho bordel z flexy, jak se řezaly tlumiče.. Trošku bahna.. 😂 Alespoň otestuju, jak moc dobře funguje vosk, až to spláchnu 😅
 
tez budu tez jsem to splichhnul na bezkontaktce, akorat fotit z dalky, stejne nechala fleky od vody
 
Tak mě to bohužel nakonec neklapne, leda byste tam byli tak do šesti, jsme na rodinném výletě v deseti lidech a nestíhám
 
Hlavně, kdo by měl skvělý nápad, jako my, jet umýt auto do Hlučína na myčku, tak raději sem ani nejezdit... Koncerňáci si tu mastí svoje raritky a la škodovka a Transporter.. Jedna myčka nefunguje vůbec, fronta až do prdele 😂
 
Tak mě to bohužel nakonec neklapne, leda byste tam byli tak do šesti, jsme na rodinném výletě v deseti lidech a nestíhám
No další sraz bych dal spíš přes týden odpoledne... V létě se o víkendu moc lidí nesejde 🙂
 
No další sraz bych dal spíš přes týden odpoledne... V létě se o víkendu moc lidí nesejde 🙂
To je taky blbé, když někdo dělá na směny nebo dlouhé šichty.. Já teď mám třeba tolik přesčasů, že bych to taky nedala. To by byla podle mě ještě menší účast 😅
Naposled se nás sešlo 15, což už bylo fajn. Je jasné, že ne všem to vždycky vyjde, ale srazy jsou několikrát do roka, takže ono se to tak vystřídá 😁 kdo nemohl minule, tak většinou mu to vyjde třeba příště.
 
Back
Top