• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Ostrava - 24.6.2023 ⚠️

Zúčastním se?


  • Celkem voličů
    6
Nějak tu zmizely všechny včerejší příspěvky těsně před srazem a po srazu, nebo je chyba jen na mojem přijímači? 😭
 
Nějak tu zmizely všechny včerejší příspěvky těsně před srazem a po srazu, nebo je chyba jen na mojem přijímači? 😭
Jeden expert tu trochu moderoval ;) a vymazal toho mnohem víc, takže bylo nutné vrátit se k sobotní ranní záloze.
 
Mě se zdálo, že zmizelo více příspěvků i v jiných tématech, která jsem včera přečetl 😄
 
Tak jak ten sraz dopadl? Dorazil tam někdo? Budou z toho i nějaké fotky? A kdo to tady promazává? Jsem si myslel, že tady je to svobodné médium....
 
Vítej @worm e 😉 jsem rád, že jsme se po tolika letech zase potkali 🙂 Tvůj sedánek samozřejmě nádherný, stejně jako BA před lety 😉
 
Poslední úprava:
13 ,tak to teda čučím, fakt úplnej Mazda klan!;) Čovek ,aby se bál na Ostravsko přijet s jinou značkou, nedej bože někde v baru pomlouvat Mazdu:eek: Zdravím fandím a jen tak dál. To prvenství je bezpochyby..
 
Ne to je Superb a je o jedno místo dál a k nám nepatřil. To je tak když vidíš řadu aut stejné značky, všude okolo volná místa ale musíš se postavit do té řady 🙄

Edit: tak Katka byla rychlejší
 
Back
Top