• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Ostrava - 24.6.2023 ⚠️

Zúčastním se?


  • Celkem voličů
    6

Katka_S

rodinný člen KLANu
708
Zdravíčko,
hlásíme už dopředu, že se opět chceme potkat ? a pokecat!

Kdy: sobota 24.6.2023
Kde: Outlet Arena Moravia, na parkovišti dle souřadnic 49.860651,18.257034
Čas: 14:00

Budeme se těšit!

Mazdár!
 
Musím se ještě podívat, jestli mi to s něčím nekoliduje ?
Jinak přijedu, určitě. ?
 
Já i kdybych se po..ral,tak to nedám i když mám obě auta pojízdné.?Zítra letecký den Břeclav a pak oslava narozenin.Ale jednou se k vám dostanu.?Alespoň doufám.?Nejpozději se uvidíme na Buchlákách.?
 
Takhle stalo MXo půl zimy,ne k vůli dílům,ale neb jsem byl pomalý.?Držím palce,ať to brzy vyřešíš.?
Díky..
Tak, půlka auta už je.. Zítra ráno snad zbytek, hned na geometrii a odpoledne hurá na sraz, když se ještě něco nepotento ?
 
Super. ?. Budeme tam, i v případě, že se dnes nepovede dát moji trojku dokupy ?

Byl by o něco příjemnější, kdyby se v 21. století daly normálně sehnat náhradní díly na auto, a kdyby si moje trojka každých skoro 14 dnů nevymýšlela závady ?
Ještě mě napadlo, mám k dispozici takové vozíky pod auto, aby se s tím dalo hýbat, když je auto nepojizdné... To by jste sem do Ostravy dotlačili, ne?! ??
 
Back
Top