• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Buchlovské kopce 2022

Přijedete?

  • Ano

    Hlasy: 5 35,7%
  • Možná

    Hlasy: 9 64,3%

  • Celkem voličů
    14
Díky všem za sraz, sešla se fajn parta, super poznat také nové tváře, jen to počasí moc nepřálo, o to více se povídalo u stolu nad dobrým jídlem. Nicméně jak už jsem předesílal u stolu, jaro-léto 2023 bude plánován sraz u vody (platí pro celou republiku ne jen moravu), určitě vše bude řečeno dostatečně dopředu. Do té doby, pěkné vánoce, klidný silvestr a příští rok se uvidíme. ?‍♂️
 
Musím se také připojit k děkovačce.Bylo to fajn odpoledne s fajn lidma.?Byli jsem po prvé a osobně jsem nikoho z vás neznal,o to víc jsem rád, že jsme tak dobře pokecali.Škoda toho počasí.Tak ať se daří.?Díky.
 
I já se připojuji k ohlédnutí za srazem - jsem rád, že jsem nakonec dorazil, super pokec, sranda a pohodová atmosféra (nemyslím tím motor :) ). Za rok určitě dorazím zase. Pokud mi tedy vydrží auto, byl jsem tak už skoro jako veterán ;). Posílám také pár fotek. Takže díky za hezké odpoledne.

IMG_3587.jpg IMG_3589.jpg IMG_3590.jpg
 
Tak už jsem taky doma, dokonce jsme jeli většinu cesty zpět v kolonce 3 aut ? jen nás všechny trošku vystrašila jedna Felicia ? já myslel, že se mi rozpadá auto, @Katka_S zas, že po ní házíme s @Weazly44 jabka a nakonec to byl jen střílející výfuk ? jinak sraz byl super, příjemně jsme pokecali. Příště snad vyjde lepší počasí ?
 
Tak už jsem taky doma, dokonce jsme jeli většinu cesty zpět v kolonce 3 aut ? jen nás všechny trošku vystrašila jedna Felicia ? já myslel, že se mi rozpadá auto, @Katka_S zas, že po ní házíme s @Weazly44 jabka a nakonec to byl jen střílející výfuk ? jinak sraz byl super, příjemně jsme pokecali. Příště snad vyjde lepší počasí ?
Těm mým jablkům se směju doteď ??

Jinak souhlasím, příjemně strávené odpoledne. Bylo mi potěšením. ?
 
Chci poděkovat @MildaMPS a ostatním účastníkům za skvělý sraz.Ovšem nebyl bych to já abych jel z Ústeckého kraje na Moravu jen na jednu akci.
Před srazem jsem ještě navštívil Kopřivnici a zúčastnil jsem se komentované prohlídky obnovené Slovenské strely a po té prohlídky letos otevřeného
muzea nákladních vozů Tatra.

IMG_20221022_100113_hdr.jpg IMG_20221022_151801.jpg IMG_20221022_105944_hdr.jpg
 
Back
Top