• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Prague Unit - 24.5.2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    19
Parádní akce jako vždy. Díky moc všem za účast a za bezvadně strávený den ;)
Kdo má nějaké fotky, tak šup s něma do galerky a jak píše Vitus, tak se těšíme i na přibývající počet fotek v topicu "Galerie klanových samolepek" :)))

Bylo to suprový a už teď se těším na další srázek ;)
Mazdaaar :)
 
Taak .. Díky moc všem, bylo to super, třeba zase někdy zavítam s Mazlem do Prahy. Jsem ráda, že jsem mohla být součástí dnešního srazu a taky že jsem konečně poznala další členy klanu. Díky moc! :)
 
Jasna vec, jsme radi, ze jsi v poradku dorazila domu a hlavne, ze jsi dorazila za nami na sraz. Vid? :)
 
Taky byl jsem rád že jsem dorazil sice jen na chvilku ale bylo to Fajne všechny vidět...
Snad příště bude zase větší účast... Zatím to vypadá ze co sraz to více aut a to je dobrá tendence;)
 
co vidíš na fotkách není plný stav, někteří museli odjet už ze Šestky, celkově bylo tuším 17 auťáků :)
 
Já asi ještě pár let nedorazím, se mnou kamarádit nebudete :D
Nic jsem radši dopředu nepsal , nesliboval, rodinné povinnosti vyhrály.... Kdybych jel, tak taky jen do OC a pak zpátky...
Někdy mi to ale určitě vyjde!
 
Komická byla příhoda s černým šerifem v OC Šestka, který se nám pokoušel namluvit, že se tam nesmíme shromažďovat ani fotografovat. Poučen z předchozích nezmarů, jsem mu sdělil, aby, pokud tento zákaz hodlá uplatnit, si na to zavolal měststkou policii. :rolleyes: Zaklínal se klasicky soukromým pozemkem. Zaprvé jsme byli na veřejném prostranství (http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-128#p34 , kde si můžete fotografovat, pokud neporušujete něčí osobnostní práva - a i to lze, pokud je to pro účely umělecké nebo zpravodajské) a také jsme se nalézali na veřejně přístupné účelové komunikaci (není závora) http://www.zakonyprolidi.cz/cs/1997-13#p7 .
 
v podstatě na každém garážovém srazu se nás snažil nějaký předůležitý trouba s vysílačkou vystrnadit, ale nikdy se jim to nepovedlo....
 
asi frfňal tak dlouho, až se naštvali a sebrali ho za ztrátu lidský podoby :D
 
vsak ja si jen rejpnul:)
Já si taky rejpal, že jsme na takový standarty zvyklí :)
Jinak jak píše Vitus, tak na fotkách je nekompletní osazení. Bylo nás 15 + 1 (Saab je prostě náš :D ) ;)

Jojo bez policejního dozoru nebo důležitých lidí s vysílačkou by nebyl sraz tím pravým :D :)
 
Ja mam k takovym lidem schovivavost. Maji to treba narizeny a tyhle kluci se nemaj kde seberealizovat. Koupi si v konfekci sako ktere jim je velke, na nohavice si slapou a hned dostanou pocit razneho agenta. Jsou radi, protoze maji praci ve ktere chodi v kvadru a nemusi michat maltu na stavbe. No bohuzel jsou neznaly a zakonu a kolikrat ani soudni k tomu, aby nad podobnymi skupinami mavli jednoduse rukou. Rikam si, proc se nad tim nedokazou povznest a prijit nas poucit kdyz uz to tedy musi byt a normalne pokecat... Ale budiz, asi to bude ten samy typ jako RadoMentalek.

Setkani bylo jinak povedene, dobre jsem se bavil a urcite se s panem Sobem prijede podivat priste :) Robin dostava like, vime za co :D
 
Back
Top