• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Stropnica, tapacir

Kuko116

výkonný člen KLANu
493
Poradte je nejaky manual ako zlozit kusok tapaciru na strope na liftbacku pri kufri? Potrebujem vyviest kabel z PZ svetla do svetla na piatych dverach, kabel do parkovacieho svetla, zvezok za kufrom zmizne pod stropnicu.
 
Tak park. senzory od Čínana. Len spiatocka je na piatych dverách napravo, kábel zo senzoru ide z PZ svetla a chcem to napajkovat. Dostať kábel zo svetla do zväzku káblov, ktory vychádza zo stropnice do kufrovych dverí.
 
Na GH před Faceliftem je zpátečka tento modročernej drát v konektoru pod levým kobercem v kufru v místě, kde jde kabeláž sloupkem nahoru ke stropu ;)
20200704_123047.jpg 20200704_123817.jpg
 
Diky, tak to je parada, staci to vytiahnut pod kobercom, ja som z toho diagramu co som nasiel pochopil, ze kabel do svetiel na kufri ide cez strop auta, cez tu gumenu trubicu priamo do kufrovych dveri po lavej strane dole a potom okolo klucky kufra k cuvaciemu svetlu.
 
Jak odmontovať koberec v kufri na lavej strane?
 
Poslední úprava:
Stropnice je u Mazdy nejvetsi zlo. Draty vedouci pod strechou jsou na ni nalepeny, zrejme tavnou pistoli. Paklize to chce clovek sundat, musi vsechny spoje (a ze jich neni malo) odrezat. A pri montazi opet nalepit. Ja kvuli tomu musel koupit pistolku...
 
Mne stači odmontovat časť koberca nalavej strane kufra aby som sa dostal ku konektoru svetiel vyššie spomenutemu. Ale ako ho vyťahujem nasilu tak z toho vylietavaju take kovove klipy. Všetky plastove fasteneri som vybral, aj obidve klipsne na upenovanie nakladu v kufri aj zadnu plastovu ćast tapaciru kufra, ale koberec drži niekde hore ako je repro v kufri.
 
@no_hits to mal celé dole keď odhlucnoval kufor tak len potrebujem vedieť či je k sundaniu bočného koberca treba zložiť aj ten plast hore kde je repro
 
Ja mam repro ve dveřích ale sendal jsem boční koberec a plast jsem uvolnil
 
Back
Top