• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Tepelný štít aktivního uhlí.

Já to sice tak nějak včas podchytil a ošetřil ale do budoucna by to chtělo raději vyměnit. Dá se prosím sehnat? Na netu jsem jaksi nedohledal..
 
Poslední úprava:
Je to ono? Jestli jo, tak už to taky rezaví, ale pochybuju že mi to mazda v prodloužené záruce vymění.
C870DBD9-8E37-40A2-99B3-31706AF34E02.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
On je tam problém, že z vnitřní strany toho tepelnýho štítu je ještě nalepenej takovej filc co do sebe dokáže zadržovat všechen bordel světa. Na fotkách co dal @romin už je ten filc utrženej. Takže i když ten štít ošetříš z venkovní/viditelný strany čím chceš, tak ti ten plech prohnije zevnitř. Ale zase cena není nikterak likvidační pokud bude výměna potřeba každých cca 6 let.
 
Poslední úprava:
Tak jsi mě uklidnil, že to aspoň není drahé, když už se s tím nedá nic dělat.
 
Nevíte někdo kde se dá ten tepelný štít sehnat-odkaz .Nemůžu nic najít a MAZDA mě ani neodpověděla.
 
@petula Ahoj. Zajeď normálně do Mazdy a tam ho koupíš v náhradních dílech. Skladem to asi žádnej autorizák mít nebude, ale já na něj čekal 2 pracovní dny, takže v pohodě.
 
Back
Top