• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál Tuhá kulisa rýchlostí

Rene Gay-T

nový člen
2
Ahojte
Stal som sa majiteľom Mazdy 5 a mám pocit ze ranenie rýchlosti ide nejak stuha. Jednotivé rýchlosti nezapadajú úplne zretelne.
Dá sa s tým niečo robiť alebo je to takto bežné?
 
Zvážil bych výměnu oleje, případně i s proplachem. Pokud ho tam je málo, nebo je ve špatným stavu, tak to může dělat problémy. Na starým bravu se mě stávalo, než šlo na vrakáč, že jsem musel občas spojku sešlápnout víckrát. Tam už ale ke konci snad ani žádnej olej bejt nemohl
Co se ale týká pocitu z řazení, tak tam se obávám, že s tím nic neuděláš. Projel jsem si dvě mazdy a obě na tom byly stejně. Je to takovej mix mezi dodávkou a dnešníma low cost autama. V práci máme chevroleta a je to úplně to stejně gumový. To starej fiat brava na to jaká to byla plečka měl jednotlivý kvalty krásně čitelný. Docela chápu, že to pořád část tuzerů vlastní..
 
Back
Top