• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Videotéka - zajímavá videa

ať žije manufaktura... kromě závěru, kdy tam pár lidí ručně něco dělá, by mě zajímal ukazatel poměru vytěžené tuny sazenic na jednoho pracovníka firmy... mazec, kam ten svět spěje... :rolleyes:o_O


 
Poslední úprava:
To je vazne uchvatny. Bezesrandy uzasny. Ta technika, jak to maj vymysleny. Bych neveril, ze ty cibulky tulipanu co jsme si tenkrat koupili v Holandsku nejspis prosli stejnou paradou.
 
Ty woe to je pecka pustil jsem si to na 150 uhlopricce s poradnym zvukem a 10 min nezavrel hubu . Cim ovlada smer...? Nevidim tam klapky

Odesláno pomocí aplikace Tapatalk
 
Me se libi jak to montuji skoro ve vzduchoprazdnu a pak se ty auta bastli na ulici a stejne jezdej :D
 
na to jsem včera taky koukal... husty, jak se ty tahače celý kroutěj :)) holt mít za zadkem 70 a tun a sprintovat je mazec
 
Back
Top