• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Videotéka - zajímavá videa

tvl to je strašnej zvuk. Nám na motokárách naštěstí z repráků burácí osmiválec :D
 
Jak se to vezme ... ja treba posledni jizdu jel s autem, co nemelo zapnuty ten reprak/zvuk, takze jsem to mel v ciste podobe.

A me teda ten zvuk vubec nevadi v takto male davce (jedno kolo na Nordschleife).
 
@Romek , zas nějakej debil v Mazdě. BMW by se pomalu mělo třást strachy, očividně se Mazda stává prémiovou značkou.
Puma byla dobrá, ještě to takto zopakuje osmkrát, a končí.
 
Pokud někdo rad nejaky automobilovy zážitek z Ostravy tak doporucuji…
Ja jsem teda zatím byl jen na tom driftu s predokolkou ale bylo to super. Doporucuji mit hluboke kapsy, az jsme dojeli tak jsem hledal klice a telefon po celem aute :D Jinak ta jizda tim Hummerem do toho vrchu po te zelezne konstrukci vypada ze země naprosto silene. Nechapu jak to to auto da...videl jsem osobne. Jinak pan majitel je naprosty sympatak a i osobne jsme se s nim s Gryllzem bavili a je to pohodak. Kdyby někdo chtěl delat sraz v OVE tak by tohle mohl byt docela dobry plan. Majitel rikal ze by mohla byt i nejaka mnozstevni cena...
 
Jednoduchý a hezký vysvětlení přímovstřiku (výhody,nevýhody,ochrana)/nepřímovstřiku/dual
 
Back
Top