• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Vrzání / rány od přední nápravy / kola

Ty blaho stejne si me potesil i kdyz penezenku uz tolik ne az budes ty japamparts prodavat tak pripis sadu sachs zdarma k tomu?prosim te a mam teda radeji vzit i novy prachovky a dorazy od kybu a to ulozeni horni jsi nechal original vid? Moc ti dekuju
 
Ty blaho stejne si me potesil i kdyz penezenku uz tolik ne az budes ty japamparts prodavat tak pripis sadu sachs zdarma k tomu?prosim te a mam teda radeji vzit i novy prachovky a dorazy od kybu a to ulozeni horni jsi nechal original vid? Moc ti dekuju
Prachovkama a dorazama nic nezkazíš. To uložení jsem nechal původní. Na tom se nemá fakt co zkazit ;)
 
Kdyžtak prachovky s dorazama, horní uložení předků a sedla pružin na předek a zadek mám, a mám samozřejmě i pružiny Eibach Pro-kit -30mm - vše v inzerci ;)
 
Na Mazdu jedine tlumice Kayaby (KYB) - ja odebiram doknce jen ty co jsou origo z Made in Japaj. Jen si dávej pozor na KYB pružiny. Tam jsme se trochu vypekl ja ( Jo padela se kde co, a reklamace neuznavaji.) . Od jiste doby davam jedine LEMFÖRDER a mam svatej pokoj.
 
Ahoj a s cim te vypekly ty kyb pruziny jestli prozradis? Ja ted resim jestli obednat i nove pruziny, nebo tam nechat originaly co vypadaji netknute
 
Ahoj a s cim te vypekly ty kyb pruziny jestli prozradis? Ja ted resim jestli obednat i nove pruziny, nebo tam nechat originaly co vypadaji netknute
Ahoj No vypadá to ze jsem narazí na padělek. Krabice vypadaly jako original ale pružiny neseděly. Oproti originály byly daleko tenci. Cele auto si po výměně sedlo tak o vice jak pul cnetimetru a i kdyz jsi naložil kufr tak to slo rychle na dorazy.

Mam najeto 238tis. a pruziny jsem nechal puvodni.
Je to kazdeho vec. Ja tlumice menim po najetych 80 tisicih a pruziny po 100 tk. I pruzina se opotrebovava a je dokazano ze je to asi tak o 1cm na 100 tk.
 
Zdravím, pozvolna mi začalo vrzat u předního kola a teď se rozjelo už pekně.. co myslíte? Horní uložení? Prasklá pružina? Nebo rameno na výměnu? Díky
Jinak pískající zvuk je radio:)
 
No ja kazdopadne dal tlumice sachs a myslim ze bud taky padelek nebo tam fakt proste nemaji co delat, klepani jak u bkbejch zitra vrazim kyb a dam vedet, asi se dam na modleni protoze me to fakt dostava do varu?
 
Zdravím, pozvolna mi začalo vrzat u předního kola a teď se rozjelo už pekně.. co myslíte? Horní uložení? Prasklá pružina? Nebo rameno na výměnu? Díky
Jinak pískající zvuk je radio:)
Ahoj, potvrdila se hypotéza s horním ramenem? :) V sobotu jsem jel s GH delší trasu a taky začala vydávat podobné zvuky. Spíš při dobržďování a zatáčení při nízkých rychlostech. Při vysoké rychlosti ticho (nebo to člověk možná už neslyší). :D
 
Ahoj, potvrdila se hypotéza s horním ramenem? :) V sobotu jsem jel s GH delší trasu a taky začala vydávat podobné zvuky. Spíš při dobržďování a zatáčení při nízkých rychlostech. Při vysoké rychlosti ticho (nebo to člověk možná už neslyší). :D
mam uplne ten samy problem...manzety cepu na dolnich ramenech jsou plne vazeliny...jinak na podvozku v servise nic nenasli...vrze to vic a vic...
 
mam uplne ten samy problem...manzety cepu na dolnich ramenech jsou plne vazeliny...jinak na podvozku v servise nic nenasli...vrze to vic a vic...
Dnes jsem auto nechal v servise, tak uvidíme, jestli se na něco přijde :) ... blbé je, že to zase přestalo dělat, už si připadám jako blázen :D Asi je to závislé na měsíčním cyklu nebo co :D
 
Dnes jsem auto nechal v servise, tak uvidíme, jestli se na něco přijde :) ... blbé je, že to zase přestalo dělat, už si připadám jako blázen :D Asi je to závislé na měsíčním cyklu nebo co :D
ja uz to mel ve 3 servisech a nic...ale v tom tretim na to jen tak mrkli...poradne to omrknou az pristi tyden...ale stejne jim reknu at udelaji horni, dolni ramena a tycky stabiku...a omrknou gumy stabilizatoru...
 

Podobná vlákna

Back
Top