• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vůně do auta

mrpcz

výkonný člen KLANu
399
Cau, nemate nekdo zkusenosti s vuni do auta? neco prijemnyho, jemnyho.. zadny stromecky nebo smradlavy krabicky ... airwick apod...
 
Používám California Scents Car Scents kokos. Vydrží hodně dlouho a když přestane vonět, na nějakou dobu se dá oživit zalitím trochou horké vody. Nemám rád vtíravé vůně a ten kokos je jenom taková mírná vůně. Krabičku mám otevřenou na minimum, takže vydrží o to déle a pak člověk vůni skoro nevnímá, což mě osobně vyhovuje. Feedback od lidí co jsem vezl je většinou na způsob, že to auto voní „čistě“ i když jsem ho uvnitř nemyl čtvrt roku :D
 
Ještě do jiného vozu jsem dostal něco z této řady a tak nějak jsem u toho zůstal...
 
Používám California Scents Car Scents kokos. Vydrží hodně dlouho a když přestane vonět, na nějakou dobu se dá oživit zalitím trochou horké vody. Nemám rád vtíravé vůně a ten kokos je jenom taková mírná vůně. Krabičku mám otevřenou na minimum, takže vydrží o to déle a pak člověk vůni skoro nevnímá, což mě osobně vyhovuje. Feedback od lidí co jsem vezl je většinou na způsob, že to auto voní „čistě“ i když jsem ho uvnitř nemyl čtvrt roku :D
Kde tu plechovku vozíš ? Volně položenou nebo v nápojovém držáku v "chlebníku" ?

Já teď testuji toto:
https://www.svetbytovychvuni.cz/millefiori-icon-urban-sandalo-bergamotto/
pochybuji ale, že vydrží ty udávané 2 měsíce.
 
Trochu oživím tohle vlákno: Prosba na všechny hledače popřípadě zdali to nemá někdo v autě.
Snažím se najít jednu vůni, měl sem jí autě při přebírání a strašně mi voní :D
Nevíte náhodou někdo podle čísla, co by to mohlo být?
Vím že Ambi pur, ale podle barvy náplně a barvy okolo jí prostě nemůžu najít, díky :)

277827521_525062572413046_3280381391784005066_n.jpg 277856370_354564706463281_8816061611002916629_n.jpg 277933799_354063316519872_3521413252246705960_n.jpg
 
Ambi pur Old Spice / New Car to být nemůžou? Ty docela příjemně voní. Zrovna ten Old Spice jsem minulý týden vyhazoval, protože došel :( :D
 
Ambi pur Old Spice / New Car to být nemůžou? Ty docela příjemně voní. Zrovna ten Old Spice jsem minulý týden vyhazoval, protože došel :( :D
New Car mám právě teď vedle sebe, ale je to úplně jiná barva plastu i náplně, tak ten to asi není. Ještě sem to neotevřel :D
Zkusím ještě objednat ten old spice, ale ten má taky úplně jinou barvu plastu (černou), ale tak barvu mohli změnit no..
Každopádně díky za postřeh :)
 
No...já tam mám 2ks a vždycky dávám jednu novou po měsíci, takže tam je vždy jedna nová a jedna druhý měsíc, není to nijak brutálně výrazné, ale to mi právě vyhovuje, nesnáším moc silné vůně, takže pro mě takhle ideál, ale samozřejmě každý preferuje něco jiného, těžko to nějak paušálně popsat na nějaké stupnici
 
Tím že tam není žádná regulace intenzity, tak mi přijde že prvních pár dnů to voní docela dost. Časem si nos zvykne, vůně už tolik nevoní a vydrží no zhruba ten měsíc. Potom jezdím většinou už s vyvoněnou vůní, ale pořád dokáže lehce zavonět, když je třeba v interiéru tepleji, auto stojí na slunku. Moje oblíbená je Cold Water a výše zmíněný Oxygen.
 
Díky, díky. Ja kvůli bolesti hlavy nepoužívám víceméně žádnou vůni. Mám už přes rok dva ovocný panáčky přímo ve středu palubky (první dva tři dny byli hozený v kufru) a jelikož používám fukar jenom v kombinaci okno a na nohy, tak když zatopím směrem na obličej stále voní a drží až do druhého dne.

Takže mě zaujala tato vůně, co se týče intenzity. A svěží mám radši než ovocný vůně.
 
Tak třeba ty od Rituals voní moc příjemně cca 2-3 měsíce. Jedná náplň. Life is a Journey - Mehr Car za mě top.
 
Back
Top