• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Výfuk koncový díl - M5 CW 2.0 110kW/150hp r.v.2011

Mjoeln

nový člen
19
Ahoj,
mam prosbu, kde by bylo možno sehnat koncový díl výfuku na Mazda 5 CW 2.0 110kW/150hp r.v.2011 - originální díl má označení LF2J-40-100. Všude kde jsem ho viděl byl nad 10kKĆ. Bral bych i druhovýrobu.
Díky moc.
Mjoeln
 
Zdravím, na mojí Mazdě se objevuje takový nešvar, mezi 1500 až 2200ot. a při sešlápnutí plynu se ozívá takové chrčení původně jsem tipoval vlnovec. Dnes jsem auto přivezl ze servisu a zjistil jsem že jde prý o poslední díl výfuku. Cena nového je 12 000kč neřešil někdo z vás podobný problém nejde s tím něco udělat bez výměny?
 
Ahoj, ne ne únik byl ve svarech a spojich. Taky jsem díru nevidel. Pěkně to prdelo. Stejne jako tobe.
 
Jasně cenově se dá sehnat jinak jen sem narážel na tu druhovýrobu + si myslím, když vezme Foxe, výfuk na tom autě už v životě řešit nebude, s Tím co poslal Max(nic proti jako low cost, asi dobrý ale pokud si hodlá auto nechat dýl?) bych si nebyl až tak jistý.
Tak já jsem ten poslední co by proti Foxíkovi něco měl :) sám ho mám a jsem velmi spokojen, uvidíme co s ním udělá zima, jestli ten nerez je opravdu nerez :grinning: taky jsem ho kupoval abych už koncové tlumiče nemusel řešit, kromě jiných výhod samozřejmě :)
 
Děkuju za tipy, chtěl jsem ušetřit ale asi rozbiju prasátko :D :D :D zaujalo mě to, hlavně ty dvě koncovky by mohli vypadat super.
 
Dneska jsem po obštrukcích se šrouby sundal tlumič a skoro nic mu není, sem tam trochu orezlej ale nic hlubokého, když jsem s nim zaklepal tak ani přepážky nejsou virezlé tak jsem ho dal zpátky a přemýšlím co dál by to mohlo dělat. Zajímavé je že to chrčení se ozívá jen v zátahu, když to vytočím bez rychlosti tak to nic nedělá.
 
Zkuste se podívat na střední díl výfuku nad navařenou ochranou ohybu. Bývají tam skryté díry právě tím plechem
 
Back
Top