• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Výměna oleje v motoru a filtru... a cena?

Asi je to otázka priorit,tuhle servisní prohlídku si udělám sám a lépe do 2000 Kč i s flaškou rumu.Proto vždy kupuji auta po záruce,at nemusím ty autorizáky živit.
 
Chápu, v autorizovaným jsem byl taky poprvé a naposledy:) tedy až na svolávačky, jinak olej atd. už taky jedině po vlastní ose.
 
Dělal si prosím teď někdo srovnávačku servisů v ČR? Zajíma mne 1. prohlídka a náklady s tím spojené. Půjdu na to až v 3/2019, ale rád bych se objednal alespoň 2 měsíce dopředu (po zkušenostech s obj. termíny u Aspekty). Jsem Plzeňsko, ale nemám jelikož často jezdím Severní Moravu problém ani s Frýdkem Místkem.
 
Kdo chce snížit náklady, má čas a je aspoň průměrně šikovný, zvládne výměnu oleje doma. Už se na to chystám.
Hlásím splněno bez problémů, jen dvě malá překvapení: 1. vypouštěcí zátka má vnitřní šestihran 8 mm 2. klíč na nový filtr Mann nepasoval na originální Mazda, ale to jsem mohl tušit předem. Nové těsnění ø14/20 měli v místní mototechně, jak jsem předpokládal. Mazda má nový olej a já pocit z dobře vykonané užitečné práce – co víc si přát.
 
Kábek: nechápu proč jsi do těch servisů co máš v rozumné vzádlenosti nezavolal, takhle spousta z nich neodpověděla třeba i z důvodu sledování konkurence apod. ...
 
Back
Top