• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-5 KE

Já preferuji 5630 chipy. Ono 6 těchto chipů na jedné sufitce (cca 300lm) udělá taky hodně :D Ti kdo tyto LED už mají v autě můžou potvrdit ;)
Ale na LED pásky toto řešení prostě nemá :)
 
Jj 5630 jsou definitivně lepší, ne tak modré, lepší svítivost při nižším příkonu a odpadním teplu. Ve spojení s chladičem skoro nesmrtelné.
 
to: @Natural
nehlási chybu po výmene za LED v cúvačke a osvetelní ŠPZ? U Opla to hlásilo stálne napriek LED s CANBUS
Môžeš mi napísať aké LED konkrétne používaš
Ďakujem
 
Nene, žádnou chybu to nehlásí ;)
Do zpátečky CX5 konkrétně 6x 5W CREE CHIP. Takže suma sumárum 30W a cca 750lm.
Do interiéru potom již výše zmiňované 6x 5630 chip. 3W a cca 300lm.
A nad RZ teda 8x 3020 chip. 0.8W a cca 50lm.
 
Díky @Vitus za označení ;)

@Kodo ano ty sufitky do interiéru mají chipy 5630, takže je to to pravé ořechové ;)
Jinak k výměně budeš potřebovat určitě plastové nářadí aby sis zbytečně neponičil plasty (viz. první příspěvek) ;)

Odkud pocházíš? Kdyby si se pohyboval v okolí Brna nebo Prahy, tak se můžeme setkat a LED ti klidně i na instaluji. Nějaká ta igelitka plná LEDek se u mě najde :D


FOR ALL: CX5 s osvětlením kufru na boku, jako je v odkazu na aliexpress? Zatím jsem viděl jen osvětlení na pátých dveřích :rolleyes: Že by měli Číňani zas něco extra? :)
 
Díky @Vitus za označení ;)

@Kodo ano ty sufitky do interiéru mají chipy 5630, takže je to to pravé ořechové ;)
Jinak k výměně budeš potřebovat určitě plastové nářadí aby sis zbytečně neponičil plasty (viz. první příspěvek) ;)

Odkud pocházíš? Kdyby si se pohyboval v okolí Brna nebo Prahy, tak se můžeme setkat a LED ti klidně i na instaluji. Nějaká ta igelitka plná LEDek se u mě najde :D


FOR ALL: CX5 s osvětlením kufru na boku, jako je v odkazu na aliexpress? Zatím jsem viděl jen osvětlení na pátých dveřích :rolleyes: Že by měli Číňani zas něco extra? :)

Ahoj,

díky za odpověď ale mám CX-5 před FL to by snad nemělo vadit asi ..?:)

Za instalaci led bych ti byl vděčný :D ale jsem z Hradce Králové!!!
 
Ahojte, můžete někdo doporučit vhodné LEDky pro uvítací osvětlení? Ta červená mi nejde k botám :)

6941.jpg

Ďýk :)
 
Já mám tušení, že co jsem třeba na 6GJ viděl, tak je to LEDka za červeným sklem. Takže pomůže výměna toho světla za nové, třeba za to jako je v nové 2. Více druhů podsvícení se podle mého nedělá, takže by to mohlo být zaměnitelné. To je ta dražší, ač originální varianta z mazdy.

Nebo potom červené světlo demontovat a na dráty připojit LED pásek. Třeba jen 3SMD LED ať to moc nesvítí a nalepit ho na origo místa. To je taková punkovější varianta :)

Já mám na GG dělané LED pásky. Člověk si na podsvícení hodně rychle zvykne ;) Naturalova 6 GG Na foto to vypadá silně, ale ti co viděli naživo určitě potvrdí, že to svítí decentněji.
 
Ahoj, LEDka za červeným sklem není:
upload_2015-9-29_19-53-23.png

Podle servisáka z Mazdy se tam dá dát cokoliv na 12V a nebo při chvilce zjistí jak/jestli se dá ta LEDka ve světle nějak vyměnit za bílou, případně použít origo světla z verze pro M2, ale to si myslím, že ty LED pásky pak budou zajímavější ...i cenově.
 
Back
Top