• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-5 KE

Tak potom dej určitě vědět, jak si to vyřešil ;)

Kdyby se do toho světýlka dalo dostat, tak by stačilo přeletovat ledku a celá změna barvy osvětlení vyjde na cca 5,-Kč
 
Bob: to úvitacie osvetlenie má nejakú predprípravu?
V príslušenstve tam vidím Číslo dielu: C853-V7-057 + kabeláž Číslo dielu: C850-V7-055
Kam sa to napája? Je to aj vzadu? Ď.
 
Bob: to úvitacie osvetlenie má nejakú predprípravu?
V príslušenstve tam vidím Číslo dielu: C853-V7-057 + kabeláž Číslo dielu: C850-V7-055
Kam sa to napája? Je to aj vzadu? Ď.

O tom, co se kam zapojuje, nemám tušení, přišel jsem k hotovému. Před CX-5 jsem pár měsíců jezdil v M6 (2010) tam ta červená nevypadá tak hrůzně, ale v CX-5 to opravdu bije do očí. To už tam klidně mohli dát LED pásek, který bude plynule měnit barvy :D

Možná ti něco víc řekne tenhle vygooglený obrázek osvětlení v krabičce. Dozadu se nic nemontuje, je to vyvedené u levé nohy řidiče a u pravé nohy spolujezdce.

Mrkni na uvítací osvětlení pro CX-3 (nenapadá mě důvod, proč by to nemělo v cx-5 fungovat taky) a neřeš tu rudou zhovadilost, která je na webu Mazdy nabízena jako jediné řešení pro CX-5.

...jen mě napadlo, když ses ptal, jestli je to i vzadu - nečekáš, že to bude fungovat jako světlo, které mají jiné auta běžně ve dveřích aby člověk viděl kam šlape, případně aby otevřené dveře viděli kolemjedoucí dřív než je urvou? :D
 
Poslední úprava:
...jen mě napadlo, když ses ptal, jestli je to i vzadu - nečekáš, že to bude fungovat jako světlo, které mají jiné auta běžně ve dveřích aby člověk viděl kam šlape, případně aby otevřené dveře viděli kolemjedoucí dřív než je urvou? :D
... to nie :D Len ak by tam bol nejaký voľný konektor tak by som tam pichol káble a LEDky :p
 
Mimochodem máme tu už více oLEDkovaných CX-5.
Jak jste kluci spokojení? Referujte i ostatním, že LEDky jsou super. Hlavně ty zpátečky co? ;) :cool:
 
Kluci mám prosbu. Může vyfotit někdo, jak svítí na zpátečku CX-5 po osazení silných LED? ;)
@markpp , @Kodo , @Bouu a nevím kdo všechno ještě je má ode mě.
@Bob a i kluci, kteří čekají na auta se aspoň podívají taky a budou se těšit (@DokySn , @PaKo ) :cool:

Máme zatím pouze funkční foto na GG/GY: Výměna žárovek za LED

Na CX 5 JE ZPÁTEČKA TRAGEDIE, PROTO JE VÝMĚNA ZA LED NUTNOSTÍ !
Každopádně i přes záměnu za led, to není žádná hitparáda. Celé to světlo je totíž konstrukčně na pikaču .
Zdejší LED guru určitě nikého nenechá mžourat do tmy se skomírající klasikou :D
 
No jo no. Dokumentace bude nakonec asi na tobě @Bob :D
Kluci na nás jinak prděj. Je fakt, že světlo se blbě fotí mobilem :happy:
 
Menil som ich hneď po kúpe, tak ani neviem aký je rozdielv. Hádam ich niekedy odfotím. Zvonku som ich nevidel a cúvam podľa nočnej zrnitej kamery. Na nej vidno že tam niečo svieti :D Bez kamery vidno dozadu dosť na prd. Takže hlavné je utrieť si cúvaciu kameru :) !
 
Originál Mazda - zrno hlavne nočný režim (asi to prepína na vysoké ISO). Nie že by cez deň to bolo HD ;) Ale už si cúvanie bez kamery ani neviem predstaviť :D
 
Originál Mazda - zrno hlavne nočný režim (asi to prepína na vysoké ISO). Nie že by cez deň to bolo HD ;) Ale už si cúvanie bez kamery ani neviem predstaviť :D
Hm, že by to byl "ten" problém, kvůli kterému mě zatím odrazují v Mazdě od pořízení kamery, dokud se ten problém nevyřeší? (neví, co je "ten" problém, ale nějaký s kamerou po faceliftu je).
 
Ahoj,

tak posílám zatím své Led které jsem pořídil díky @Natural ;)
ale na ty hlavní které móóóc chci pořád čekám zatím se mi nedaří!!!:D (přední parkovačky!! nesnáším tu žárovku vedle xenonů:D
23476905245_dcca62d8de_o.jpg

23450758336_78065c16d9_o.jpg

23450760246_9873cc310f_o.jpg

23109032469_57dc2f4cfa_o.jpg
mám CX-5 před FL)
kvalita fota nic moc nějak jsem nevěděl jak to nej.nafotit!!:D:D
 
Supeer, díky moc za fotodokumentaci. Jsem moc rád, že spokojenost ;)
Držím palce ať parkovačky přijdou co nejrychleji a už ti nic žlutého nesvítí vedle xenonů :D
 
Jak víš, že jsem ráno vstal, vyhodnotil, že je hnusně a že bych si měl udělat nějakou radost? Už pár hodin objednáno ;) Snad to budou balit jiný číňanský trpaslíci, než co mi balili zástěrky :nailbiting:
KOupil bych nebo přijal dárek jenž máš pod profilovkou...daruju opěrku nohy :D
775999825 písni, zavolám
 
Back
Top