• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-5 KE

Hm, že by to byl "ten" problém, kvůli kterému mě zatím odrazují v Mazdě od pořízení kamery, dokud se ten problém nevyřeší? (neví, co je "ten" problém, ale nějaký s kamerou po faceliftu je).
Mám dobrou zprávu. Už je k dispozici k objednání nový model kamery pro dodatečnou instalaci do KE FL a GJ FL. ;)
 
Mám dobrou zprávu. Už je k dispozici k objednání nový model kamery pro dodatečnou instalaci do KE FL a GJ FL. ;)
Díky za zprávu, volal jsem do servisu, ať mi řeknou za kolik a kdy. Prej prověří a řeknou :)
 
Ahoj,

tak posílám zatím své Led které jsem pořídil díky @Natural ;)
ale na ty hlavní které móóóc chci pořád čekám zatím se mi nedaří!!!:D (přední parkovačky!! nesnáším tu žárovku vedle xenonů:D
23476905245_dcca62d8de_o.jpg

23450758336_78065c16d9_o.jpg

23450760246_9873cc310f_o.jpg

23109032469_57dc2f4cfa_o.jpg
mám CX-5 před FL)
kvalita fota nic moc nějak jsem nevěděl jak to nej.nafotit!!:D:D


Ahoj,

ty LEDky vypadají docela dobře. Mohl bych Tě poprosit o zdroj, kde lze objednat.
Jak výměna? Jde lehce?

Předem moc děkuju.
Petr
 
@doskope Určitě není problém, budeme rádi, když bude v našich řadách další LED mazdička.
Záleží na místě, kde se pohybuješ. Buď ti LED klidně hned vyměním (mám jich slušnou zásobu) nebo popřípadě pošlu odkazy ;) Píšu SZ.
 
Nijak lepší není, jen je asi schopný dodatečné instalace bez toho, aby nefungoval, což se dělo a proto to servisy dodatečně nemontovaly.
Chápu správně, že když mam stávající ve tmě slepou tak tahle nová to nespraví?
 
Ne, nespraví. Nějaký problém byl s kabeláží a zapojením, u aut, které ji neměly montovanou z výroby.
 
Ne, nespraví. Nějaký problém byl s kabeláží a zapojením, u aut, které ji neměly montovanou z výroby.
Škoda, je to totiž celkem ostuda. Kamerka z Číny za pár stovek dokáže lepší noc. Ale bytostně nesnášim rozvrtat nové auto, tak budu dál trpět - slepá kamera a z5 zrcátka ... :-(
 
Škoda, je to totiž celkem ostuda. Kamerka z Číny za pár stovek dokáže lepší noc. Ale bytostně nesnášim rozvrtat nové auto, tak budu dál trpět - slepá kamera a z5 zrcátka ... :(
No kromě toho, že mě zajímá, jaký je rozdíl v nočním obraze mezi číňanskou a originál kamerou, tak se nám téma "Výměna žárovek za LED" lehce zvrhlo, možná by to chtělo diskusi elegantně přenést do správného vlákna :bookworm: Pokračujme prosím v diskusi o kamerách tam.
 
Poslední úprava:
Čus LEDkaři, ;)

tak dávám další své foto konečně se mi povedlo LED do předních parkovaček cca na 3 pokus:D ale to vše opět díky @Natural ...máš u me pivo;)
Konečně me nebude sr.. ta žárovka vedle xenonů!!!:D:D
23643856949_5d7e2a57be_z.jpg
23716058510_1f8278e1ac_z.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Zdar, rozhoupal sem se, a rád bych vyměnil žárovky v blinkrech za led. Čína svítí dobře, ale prostě to chvilku problikává než se to asi ustálí... jak zářivka. (současné stropní led)
Nevyznám se v tom, proto mohu jen říct že bych rád LED které jsou od renomovaných výrobců vhodné na záměnu za vlákno.
Může mi někdo poradit, spíš koupit a vyměnit, sem na tohle levej :(
Jestli je někdo z LED gramotných ochotnej, zaplatím i s prací

Nekoukám kolik to stojí protože mám, ale protože nechci problém.
 
tady nejde jenom o LED gramotnost, žárovky víme jaké tam dát. Ale musí se dodat odpory a ty mám vyzkoušený jen na GH, na CX5 to bude úplně jinak.....
 
Zdar, rozhoupal sem se, a rád bych vyměnil žárovky v blinkrech za led.

Se zeptám asi úplně blbě - ale co tě k tomu rozhoupání dovedlo? Co ti na blinkrech teď nevyhovuje, co od výměny čekáš?
 
Čím víc modrá, tím víc Adidas, ti Číňani by to už neměli přehánět. Dnes dopoledne instalace do DRL:
DSC_1087.jpg DSC_1088.jpg
 
To asi Číňani zapomněli dopsat: "vhodné do modrých majáků" :D
Taky mám zkušenosti, že to s modrou/fialovou číňani trochu přehání. No už se nedivím ničemu, když i XBD chipy celkem nepovedeně kopírují..
Foto zkresluje, ale přesně vím o čem mluvíš (Levá bílá , Pravá modro-fialová):
2016-02-12-5772.jpg
 
Back
Top