• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GH

Ahoj mám drobný problém, respektive 2...

Ledka v kastlíku nesvítí, ale nepravidelně bliká a to stále.
Problém 2 je, že mi přestala svítit ledka v kufru. Zjistil jsem to zrovna v nejhorší chvilce, kdy jsem byl v noci svědkem těžké nehody a v rychlosti jsem v kufru hledal trojúhelník a lékarničku...
O blikání ledky jsem někde četl, že může být zpb. zapnutým zdrojem v aux. Každopádně nechci kecat, nejsem si jistý, jestli se mi to neplete. Bohužel teď to neověřím, jelikož v autě nemám baterku.
Všechno ostatní od Robina funguje v pořádku, takže bych to viděl na špatný kus..?

Díky předem za rady ;)
 
Jak budeš mít cestu do Vyškova, tak se stav ;)
Kouknem na to kde je problém. Popřípadě pošlu poštou nové kousky na vyzkoušení (za ten cca rok a půl mám novější LED zdroje :) ). Domluvíme v SZ
 
Robine, až budeš mít pro mě ty xenony, projdeme spolu i všechny ledky raději. Ten kastlík mi taky zlobí. Lze předání naplánovat v Praze? Dík!
 
Jasná věc, mám to v plánu. V týdnu budou xenony doma. Jsem zvědav co tam máš za LEDky a rád navrhnu změny ;)
 
@Butchi Potěšení na mé straně a díky za spolupráci ;)

Robine, až budeš mít pro mě ty xenony, projdeme spolu i všechny ledky raději. Ten kastlík mi taky zlobí.
Dezonil dnes také vyřešen. LEDku do dveří bez chladiče si dal omylem do kastlíku. Ani si nevšiml že mu každé dveře svítí jinak :D
Také jsme rovnou u předání xenonů kontrolovali jinde pořízené čínské exteriérové LEDky a nenechali jsme tam radši žádnou. Parkovačka jedna nesvítila (po nějakém tom měsíci) a jedna svítila napůl. Navíc osvětlení RZ svítilo fialově. Jak říkám pořád, není LED jako LED :cool: Takže hlásím další full LED GH v klanových barvách v čupr svítícím stavu (teda hned jak se xenony vymění) :)
Pár porovnávacích foto:
20180906_174258.jpg 20180906_180142.jpg 20180906_180632.jpg

Ať nám to pěkně svítí ;)
 
Zdravím všecky,

včera jsem si dovezl GHčko domů a po nezbytnostech jako registrace příjde na řadu i nějaké to krášlení, které můžu začít "oLEDováním" spíš mi jde o interiér, parkovačku bych klidně oželel (stejně zbydou ještě další halogeny v podobě přísvitu do zatáčky plus mlhy). Nad couvačkou a SPZ bych možná taky uvažoval...
Co jsem se díval, Číňan na aliexpressu nabízí blíže paticově nespecifikovaný pack 12cti kusů za cca 11 dolarů (260,- +-) s trochou štěstí to bude mít stejnou teplotu barvy a s úplným štěstím to bude fakt sedět... České obchody si zase jsou schopny říct klidně i pár stovek korun za kus (třeba v případě T20 do couvačky)

Když už je tady tak rozsáhlé vlákno a ochotní lidé plni informací, rád se nechám inspirovat, poradit si :)

Máte prosím nějaký ověřený "kit" co se dá pořídit a za kolik ?

Díky moc,

Pavel Legolend
 
Zdravím všecky,

včera jsem si dovezl GHčko domů a po nezbytnostech jako registrace příjde na řadu i nějaké to krášlení, které můžu začít "oLEDováním" spíš mi jde o interiér, parkovačku bych klidně oželel (stejně zbydou ještě další halogeny v podobě přísvitu do zatáčky plus mlhy). Nad couvačkou a SPZ bych možná taky uvažoval...
Co jsem se díval, Číňan na aliexpressu nabízí blíže paticově nespecifikovaný pack 12cti kusů za cca 11 dolarů (260,- +-) s trochou štěstí to bude mít stejnou teplotu barvy a s úplným štěstím to bude fakt sedět... České obchody si zase jsou schopny říct klidně i pár stovek korun za kus (třeba v případě T20 do couvačky)

Když už je tady tak rozsáhlé vlákno a ochotní lidé plni informací, rád se nechám inspirovat, poradit si :)

Máte prosím nějaký ověřený "kit" co se dá pořídit a za kolik ?

Díky moc,

Pavel Legolend
Tady ti kazdy doporuci Mr. LED => @Natural viz toto vlakno...pokusy s cinskyma LED to uz take par lidi zkouselo (podle toho co jsem cetl) a nakonec vetsina skoncila Robina.
 
Nazdárek, dlouho se tu nikdo nepochlubil, tak bych rád přidal své foto LED žárovky zpátečky + SPZ. Ta zpátečka nejen, že krásně svítí, ale vypadá to mnohem vyspěleji. Paráda!
IMG_0058.JPG
 
Chlapi, už jsem u SPZ vyměnil 2 páry LEDEK. Má někdo zkušenost s něčím, co funguje v rámci ebay,ali? Nebo je u SPZ nutné koupit nějaké OSRAMky?
 
Chlapi, už jsem u SPZ vyměnil 2 páry LEDEK. Má někdo zkušenost s něčím, co funguje v rámci ebay,ali? Nebo je u SPZ nutné koupit nějaké OSRAMky?
Neváhej oslovit Natural a garantuji že máš po problému;) On si tě tady stejně najde tak jako tak. Vše vysvětlí, vyřeší a doladí jak se patří:D;)
 
Back
Top