• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GH

Máš přece možnost volby. A o to já stojím, radši připlatím někomu zkušenému, než abych riskoval a zkoušel s tím, že se mi nebude zamlouvat třeba zabarvení, bude mi blikat, nesedne rozměrově nebo mi za půl roku odejde. Třeba bych to před těmi 10 lety i tak chtěl zkoušet, ale teď už nechci, protože nechci ztrácet čas. A nikdo tady nikomu nebrání zveřejnit odkazy, které možné leckdo využije, ale třeba zrovna já nikoli. Přitom i já se samozřejmě také občas snažím poskytnout radu a zkušenost, např. ohledně DRL světel.
 
Já jsem si taky nechal poslat LEDky od Natural a za sebe bych do nich už nešel. Zpracování žádná sláva a moc dobře taky nedrží, většina mi začala blikat. Ale nechci tady házet nějaký negativa, popravdě jsem nečekal za tu cenu nějaké zázraky a proto jsem je ani nereklamoval :) Nakoupil jsem proto sice za větší peníze, ale pořád méně než originál, žárovky od Osramu a ačkoli nesvítí tak silně, tak svítí pořád víc než obyč. žárovka a jejich barva mi přijde přirozenější a žádné problémy s nimi nemám. Ale jak říkám, cena je zase vyšší a svítivost ne až tak velká jako od Naturala, proto každý ať si zvolí co mu je bližší. Někdo holt ušetří peníze ale občas si nechá poslat novou a někdo neřeší cenu a má klid :)
 
Díky za zpětnou vazbu i touto formou. Bohužel se k tobě nejspíš dostala vadná série o které je popsáno i v jiných vláknech. Se všemi, kteří mi napsali jsme tento problém vyřešili. Bohužel jsme nejspíše nekomunikovali přes klan, jelikož tu nemám od tebe žádnou zprávu, ale předpokládám, že dle podpisu se jednalo o stropní osvětlení na KF. Každopádně hlavně, že máš vyřešeno a svítíš 100% ledkově ;)
Ohledně zpracování led bych měl jen doplnění, že během let došlo ke značnému posunu, což jistě potvrdí i majitelé GH (a nejen ti), kterým jsem posílal osvětlení například minulý týden :cool:
 
Ahoj, tak i já jsem oledkoval svojí Mazdu. Velký dík patří @Natural za rady ohledně výběru a rychlého dodání led. Ještě musím vyěešit potkávačky. Tam se rozhoduji mezi led a xenon.

interier.jpg interier (2).jpg interier led.jpg interier ledky.jpg led osvětlení spz.jpg led ve dveřích.jpg led zpátečka.jpg osvětlení led couvačkou.jpg stropní světlo led.jpg žárovka dveře.jpg
 
Jak jste si jistě mohli všimnout na srazech, tak každý nový člen jde poznat podle toho, že nemá oLEDkovanou Mazdu :rolleyes:
Ze srazů většinou všichni už odjíždějí komplet LED osvětlení ;)

Tady takový malý seznam patic, které se v 6ce objevují:

Patice T10: osvětlení RZ 2x, parkovačky 2x, osvětlení dveří 2x, kastlík před spolujezdcem 1x
Patice T20: zpátečkové světlo 1x
Sufit 31mm: stropní osvětlení 3x, osvětlení kufru LIFTBACK/WAGON 1x
"Pojistková žárovka" osvětlení slunečních clon 2x

Přidávám nějaké foto.
Kdo by měl jakýkoli postřeh nebo dotaz, směle do toho :)
Jinak se těším na další LEDkování na srazech :hungry:

EDIT: Přidávám další foto z této diskuze. Další fotky určitě budou přibývat ;)
Zobrazit přílohu 1022 Zobrazit přílohu 4879 Zobrazit přílohu 4877 Zobrazit přílohu 4878 Zobrazit přílohu 5114
ČEGO PROSIMTĚ JE NUTNÉ KOUPIT LEDKY S ODPOREM NEBO STAČI BEZ DÍKY
 
CANBUS není potřeba, stejně tak jako CAPSLOCK :cool:
Díky takže když budou v potkavackach a na SPZ bez canbus tak nezačnou blikat nebo tak? Takže koupím obyč a pohoda

Díky takže když budou v potkavackach a na SPZ bez canbus tak nezačnou blikat nebo tak? Takže koupím obyč a pohoda
Ještě dotaz čtu tady samou chválu kolik by od tebe vyšlo : parkovacky
SPZ
Kompletní interiér
Zpátečka nevím
Mám kombi 2.5 xenon dik
 
Poslední úprava moderátorem:
Díky za pochvalu a bude mi potěšením ;)
Cenovky se liší v závislosti na karosářských variantách, výbavách, roku výroby atd..
U GH se vlezeme určitě do 2 tis. komplet se vším všudy např. viz.: https://www.mazdaledosvetleni.cz/cenik/

Letí Vám oběma do SZ kompletní nabídka na míru (mazdu :D ) a individuálně vyřešíme výměnu každé vláknové žárovky tak, aby byla zaručena maximální spokojenost :cool:
 
@Natural zkoušel jsi tu silnou žárovku dát do mlhovky? Chci řešit mlhovku a zpátečku stejné barvy ale víc by se mě libily obě s červeným sklem. Předpokládám že by to asi funkci neplnilo.
 
Rozhodně neplnilo. Už jenom představa, že stojím za vozem a rozsvítí se na mě červená "mlhovka" (na pravé straně) a to vozidlo na mě začne couvat je docela crazy :)
 
Zdravím, jak jste spokojeni s Ledkami v AFS od Naturala ? Já jsem použil loni na zkoušku nějaké ne moc drahé z aliku a není to ono. Svítí tedy jasně ale světlo je více rozptylené než z halogenky. Když jedu lesem tak to svítí i nahoru po stromech, tak mám dojem že to musí i oslňovat, to u halogenů nebylo, tam to směřovalo pěkně dolů, na stranu. Tak uvažuji zda jít pro bílé světlo na jistotu do halogenů OSRAM COOL BLUE BOOST, nebo dát ještě šanci ledkám od zdejšího Led guru.
 
@Natural Zajímalo mě spíš jestli náhodou ta silně svítivá žárovka tu červenou nepřerazí, i když to funguje víceméně asi jako filtr, takže je to z principu blbost . Jinak levou zpátečku jsem kupovat od gentlemanů chtěl ale měli jen prasklou. Tak to nechávám na božskou Yindy leda by uměl pořešit někdo z klubu :D
 
Srovnavat ledky z aliku a ledky on Robina je jak srovnavat trabant a porsche :D:D:D
Tak zase povedou se tam koupit i solidni kousky, u GG jsem měl interier i parkovačky od čiňana a svitily pěkně cca. 5 let. Bylo to ale asi až na třetí pokus/omyl. No ale k AFS, chci už jít na jistotu, Robinovo porsche tedy svítí pořádně a jen tam kde má ?
 
AFS na GH mám momentálně za 1500,-Kč/sada ;) Budu se těšit na případnou spolupráci :cool:
 
Ahoj všem, v neděli 16.2 sraz ve Vyškově s vysmátém a moc super týpkem Natural! Super jsme pokecali a hlavně to co řekl tak byla pravda!

Moc velká paráda! Světla do zatáček to je strašná změna. A to osvícení interiéru je ještě větší bomba! Zpátečka jak si říkal je vidět menší změna ale svítí na jedno místo.

Děkuji moc, super příjemná změna! :D:rolleyes::)
 
Zdarec,neví někdo please jaká žárovka patří do zadní mlhovky? Nikde jsem nenašel.Díky.
 
Back
Top