• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GH

Netuším, dráty ve světlech jsem nikdy neřešil. Moje led jsou plug&play se stejnou paticí jako H11 žárovka, tzn. nedá se dát naopak kvůli packám a zácvakům :cool:
 
Netuším, dráty ve světlech jsem nikdy neřešil. Moje led jsou plug&play se stejnou paticí jako H11 žárovka, tzn. nedá se dát naopak kvůli packám a zácvakům :cool:
U tady této ledky to jde zacvaknout tak i tak no,jinak se celkem divím že tohle můžeš mít jako koníček.Zkusil jsem vyměnit parkovačky a musel jsem to včera vzdát,pokud jsem nechtěl vymyslet nová sprostá slova :D. Já am ty pracky prostě nedostanu a nedostanu. Já vím že neexistuje slovo nejde,jen nemám na to. Tak momentálně na to nemám :):). https://www.aliexpress.com/item/32749693992.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dRJrN0q
 
U tady této ledky to jde zacvaknout tak i tak no,jinak se celkem divím že tohle můžeš mít jako koníček.Zkusil jsem vyměnit parkovačky a musel jsem to včera vzdát,pokud jsem nechtěl vymyslet nová sprostá slova :D. Já am ty pracky prostě nedostanu a nedostanu. Já vím že neexistuje slovo nejde,jen nemám na to. Tak momentálně na to nemám :):). https://www.aliexpress.com/item/32749693992.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dRJrN0q
Je vidět žes před tím neměl Mazdu, parkovačky jsou v poho, to potkávačky na GG to je prča a měnil jsem je po 12let snad každoročně :confused:. S parkovačkami si ale pomáhám tak že jak vyměním žárovku v patici tak je rozsvítím a pak ze předu přes světlo dobře vidím kde ji strkám.
 
Je vidět žes před tím neměl Mazdu, parkovačky jsou v poho, to potkávačky na GG to je prča a měnil jsem je po 12let snad každoročně :confused:. S parkovačkami si ale pomáhám tak že jak vyměním žárovku v patici tak je rozsvítím a pak ze předu přes světlo dobře vidím kde ji strkám.
Jako vidím tam dobře,jen tam prostě nenarvu pazouru :D:D
 
@Emek 891 já díky moc za perfektní spolupráci a skvělé úžasné fotky! ;)

@erha1 Už se těším jak pořádně rozsvítíme tvou krasavici ;)
Ovšem obrysovky svítí jako obrysovky a ne jako denní svícení. To bys musel jezdit na dlouhou expozici na cestách :D :cool:
 
Zdar chlapi. Jakou ledku do zadní couvacky? Sem new majitel M6 a to couvání je fakt skoro poslepu:)
Děkuji.

@Natural zdravím, vidím že ses číslo jedna na osvětlení. To si můžu u tebe i objednat ledky?
 
Poslední úprava moderátorem:
Nedá mi to a musím se podělit o dnešní zkušenost s návštěvou u kluků z www.dobresvitime.cz
Dohodnul jsem si návštěvu kvůli renovaci skel předních světlometů a tady je výsledek po 3 hodinách.
Původní stav už nic moc ale co s tím dokázali je pro mě hodně příjemné překvapení :cool:

09DC24E7-0A42-4611-BA55-5F885BED6F6C.jpeg B8951F98-7E01-45A2-9D4D-0007B691FE5C.jpeg A646885B-2B8D-4FF2-98E5-383926B883E0.jpeg DB0E2045-9ED5-4CC9-B198-773EADABF516.jpeg
 
prosím o radu kde najít závadu - nesvítí osvětlení kufru led žárovka fungovala.....a výměna za obyč už nefunguje....kde je chyba
 
Back
Top