• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GH

Robine a HID sadu někdo zkoušel nevíš,
Řekl bych 10 z 10 klaňáků doporučuje :D :) Více třeba:
Výměna halogenových žárovek v potkávacích světlech
Denní svícení - DRL u Mazda6 GG/GY
Scudova první Mazda GH
ale vždyť víš, že vím .... :)


HID mám já, @Natural , @Alamaster , @Doofer i spousta dalších a funguje to fakt fajnově ,-)
Si piš že vím :) Přesně tak dále ještě budu jmenovat třeba @Scud , @Alíkbalík a mnoho mnoho dalších, kteří chtěli něco ve tmě vidět ;)
Mimochodem @Alamaster jede na žárovkách stále ;)
 
HID sada každopádně co jsem viděl vypadá a hlavně svítí parádně. Ale já ji teda nemám, mám jen neschválené Osram Hyper Blue halogeny, ale jako asi jediny halogeny svítí dobře a zároveň s pěknou barvou světla

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk
 
Ano je to nelegákní, proto že to ptoti jedoucí oslňuje. Měl jsem je též na Peugeotu 307 SW cca 5 let, 2x to prošlo stk bez jakých koliv věcí, že by zjistili že tam jsou až na to kdy mi jedna umřela a to zrovba levá a zastavili mne policajti u Rohlenky pro nesvícení a pak to zjistili, ze mám HID a dostal jsem flastr
 
Ano je to nelegákní, proto že to ptoti jedoucí oslňuje. Měl jsem je též na Peugeotu 307 SW cca 5 let, 2x to prošlo stk bez jakých koliv věcí, že by zjistili že tam jsou až na to kdy mi jedna umřela a to zrovba levá a zastavili mne policajti u Rohlenky pro nesvícení a pak to zjistili, ze mám HID a dostal jsem flastr
Pokud je vše dobře seřízeno a nastaveno za čočkou tak neoslňuje. Dá se to i vyřešit tak, jak jsem to měl na GG, kdy byly trafa schovaná ve světle, takže STK i PČR bez problému. Denní svícení - DRL u Mazda6 GG/GY Ale jak jsem psal, pokračování o nelegalitě xenonů v příhodných tématech. Nechme tohle primárně LEDkám ;)

Třeba 307 cc má čočku a @Davep tam zrovna dává HID sadu (protože taky nic nevidí ve tmě), takže pokud přijede na sraz tak uvidíš, že když je vše správně seřízeno, tak pohoda. Nicméně jsem tě s GG nikdy neoslnil, (předpokládám, když si nevěděl, že je tam mám) takže vidíš, že to jde nastavit a provést :)
Abych to obrátil na LEDky, tak samozřejmě s Dejvem montujeme to jeho Francouze denní svícení do mlhovek, jako mám na GH (Naturalova 6 GH Lilac Silver) aby xenonům ulevil :)
 
Poslední úprava:
No tak Robe, asi se co nejdříve u tebe stavím na čučku, zda nebude ješté tento měsíc sraz , ani u Peugeota nevložíš trafo do světla, musel jsem provrtat dekl.
 
Všechno jde, když se chce, u GG taky nebylo moc místa ve světle a SLIM trafa problém vyřešily ;)
 
Zdravím pánové,
byla by možná rada na oledkování Mazdy!?
konkretní žárovky na konkretní místa které jsou nejvhodnější!?
a kde je koupit a nebo zdá někdo je někde bere a je schopný je sehnat !?
mám mazdu kombíka 2010 příp.info doplním !
díky za odpovědi a rady :)
 
Zdravím pánové,
byla by možná rada na oledkování Mazdy!?
konkretní žárovky na konkretní místa které jsou nejvhodnější!?
a kde je koupit a nebo zdá někdo je někde bere a je schopný je sehnat !?
mám mazdu kombíka 2010 příp.info doplním !
díky za odpovědi a rady :)
rady určitě dostaneš od místních LEDkologů, info o autě si nejlépe doplň v kolonce podpis, abychom vždy věděli o jakém autě je řeč ,-)
 
Poslední úprava:
Zdarec pánové a dámy,
tak jsme se s @Natural pustili i do mojí Mazdice. Největší plus, který na výměně za LED pozoruju je couvací světlo. Originál je taková světluška, se kterou, popravdě, vidíte za autem úplný kulový. S LEDkou je situace úplně jiná - ne že by to bylo, jako u GY (ta má dvě světla a taky se podle toho dá couvat), ale aspoň je něco vidět. Další věc, která mě těší jsou parkovačky v hlavních světlometech - je to drobnost, ale konečně svítí stejně teplou (resp. studenou) barvou.
Možná, kdybychom to pakaždý (2x) nedělali za deště a zimy, bylo by to veselejší, ale za peckový osvětlení interiéru i ex to opravdu stojí. BTW - Rob ví, o čem mluví! :)
P.S. fotky pošlu, hned, jak to nebudu smolit v práci :D
 
Zdravím, také mne to hodně láká.. Je to náročné na výměnu? Jde mi především o interierní osvětlení, parkovačky a možná zpátečku. Případně je možné i osvětlení SPZ dát do LED? Na kolik to tak vyjde a kde se to dá provézt? A hlavně, není pak problém třeba na STK? Projde vše v pohodě? :)

Předem díky.

Vlastik, Ostrava
 
Zdravím, také mne to hodně láká.. Je to náročné na výměnu? Jde mi především o interierní osvětlení, parkovačky a možná zpátečku. Případně je možné i osvětlení SPZ dát do LED? Na kolik to tak vyjde a kde se to dá provézt? A hlavně, není pak problém třeba na STK? Projde vše v pohodě? :)

Předem díky.

Vlastik, Ostrava
Interiér ani spz nemá vliv na funci inseminátora :D:p ( na stk neřeší, někdy můžeš potkat vola, když máš v obrysovkách, ale to je málo) Cenu ti jistě řekne @Natural - Robin, vrchní LEDka , je to tak myslím cca 300,-. Provést se to dá někde na sraze, nebo zda nejezdíš kolem Vyškova,
 
Zdravím, také mne to hodně láká.. Je to náročné na výměnu? Jde mi především o interierní osvětlení, parkovačky a možná zpátečku. Případně je možné i osvětlení SPZ dát do LED? Na kolik to tak vyjde a kde se to dá provézt? A hlavně, není pak problém třeba na STK? Projde vše v pohodě? :)

Předem díky.

Vlastik, Ostrava
Kolem 300,- to vychází bez tý zpátečky - ta je z toho nejmastnější, ale stojí za to.
 
Back
Top