• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Vyssi otacky pri nastartovani vozu

Čudla

člen KLANu
31
Zdravim mazdaci,

Mam jednu otazku.
Vypozoroval jsem, ze pri nastartovani vozu mam vyssi otacky po nejakou dobu, pak otacky klesnou lehce pod 1k.

A chci se zeptat. Mam po nastartovani pockat az mi otecky klesnou a nebo mohu vyjet i se zvysenymi otackami ?

Diky za odpoved
 
osobně většinou nechávám motor po studeném startu "rozeběhnout a promazat" do klesnutí otáček, ale když pospíchám.......
 
Já rozhodně na klesnutí otáček nečekám. Nastartuji a hned vyrážím. Ještě aby soused slyšel,jak mi mazda po ránu řve.....
 
Jojo, uz se mi to taky povedlo najit. Diky :) ja osobne cekam, ale dneska jsem krapet pospichal, takze jsem musel couvat z parkoviste jeste se zvysenyma.

Na souseda bych se z vysoka vy*ral ;)
 
Jojo, uz se mi to taky povedlo najit. Diky :) ja osobne cekam, ale dneska jsem krapet pospichal, takze jsem musel couvat z parkoviste jeste se zvysenyma.

Na souseda bych se z vysoka vy*ral ;)
Tak určitě, kór když musím v noci poslouchat jak řve sousedka.:D
 
Teprve si svoji Mazdicku vyzvednu pristi tyden, ale 7 jinych aut uz jsem ojezdil. Auto se urcite zdraveji prohreje klidnou jizdou nez stanim na volnobeh. Vetsi otacky zpusobuje bohatsi smes na palivo, kterou automat davkuje pri studenem motoru. Drive se musel starat ridic rucne packou sitice a sledovat teplotu, jinak zadrel motor.
Oprava, ojezdil jsem 9 aut, vcetne Skoda 100 a Skoda 120.
 
Back
Top