• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Xenony, výbojky

Ahoj, chci se zeptat, řešil někdo už slabé světla na M3 BM? Moje bixenony se mi zdají být slabé a to jak na potkávacích tak i na dálkových. Co jsem to tak projel tak se tu řešily jen světla na starší generace na tyhle nové jsem nic neviděl. Mám auto z ciziny a nalítaných přes 120t. Má smysl je vyměnit nebo tam může být něco jiného?
 
Stačí vyměnit výbojky. Pokud to nebude podle představ, tak pomůže repas světel ;)
 
Stačí vyměnit výbojky. Pokud to nebude podle představ, tak pomůže repas světel ;)
Ok a jen dotaz. Když jsem hledal v servisním manuálu tak jsem to asi přehlédl někde, ale našel jsem jen žárovky do halogenových světel. Ta výbojka je taky D2S, tak jako na starších generacích?
 
A jak to je s výměnou Xenonů u GJ ? Je nejlepší jít spodem nebo to jde i vrchem ? V návodu je pouze "Obraťte se na servis "
 
Ahoj, ještě jeden dotaz bych našel. Hodně lidí mě odrazuje od výměny xenonů svépomocí. Da se to zvládnou nebo je fakt třeba to nechat na servisu? Akorat žárovka se nesmí dotknout stěny ne?
 
Ahoj, ještě jeden dotaz bych našel. Hodně lidí mě odrazuje od výměny xenonů svépomocí. Da se to zvládnou nebo je fakt třeba to nechat na servisu? Akorat žárovka se nesmí dotknout stěny ne?
Já jsem koukal na několik videí s návody na výměnu spodem přes podběh a tam se mi to zdálo jako ok při troše opatrnosti a zručnosti. Vrchem nevím jak tam je prostor, ale servis by to dělal stejně Já myslím že při vkládání lehký kontakt nevadí.
 
Já jsem koukal na několik videí s návody na výměnu spodem přes podběh a tam se mi to zdálo jako ok při troše opatrnosti a zručnosti. Vrchem nevím jak tam je prostor, ale servis by to dělal stejně Já myslím že při vkládání lehký kontakt nevadí.
Hlavne nesmi byt kontakt s mastnyma rukama...
 
Hlavne nesmi byt kontakt s mastnyma rukama...
No já mám výměnu za sebou. Dělal jsem to spodem, šlo to docela v pohodě. Samozřejmě na sklo rukama nesahat, ale pokud při vsouvání dojde ke kontaktu s tělem světlometu, tak se nic nestane. Xenon prostě držet za spodní část.
 
Ahojte, už přes rok si dávám dokopy svoju mazdičku(Erza) a nejde mi dohledat xenonové světlomety s mlhovkama za rozumnou cenu.
Proto jsem se rozhodl pro nové, poradíte kde sehnat? Děkuji☺️
 
Ahojte, už přes rok si dávám dokopy svoju mazdičku(Erza) a nejde mi dohledat xenonové světlomety s mlhovkama za rozumnou cenu.
Proto jsem se rozhodl pro nové, poradíte kde sehnat? Děkuji☺️
Nebo ještě zkus Ondru Koláře z FB, zabýva se kompletní renovací světel. Vymění parabolky, plexi, vyčistí a tak...
 
Back
Top