• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Zadní pružiny

xxhanez

nový člen
1
Ahoj
Koupil jsem si Mazdu 5 2.0l v benzínu asi před půl rokem. Ale teď začínám zjišťovat,že mi vadí její nizka vyska. Jsem rybar a jezdím přece jenom pres les, pole atd. Minulý víkend jsem naložil kufr a ani ne moc do plna jak jsem byl zvyklý u předchozího auta a Mazda úplně seděla.
Nemáte někdo zkušenosti s pruzinami? Je možnost koupit nějaké větší? Co jsem koukal na net, tak jsem nic nenašel. Budu rád za každou radu, nebo tip.
 
Já dával tyto pružiny dozadu: https://www.autodily-pema...odvozku-lesjofors-4255455 Verze pro těžký výkon tam píšou. Na výšku by měly být stejné, údajně tvrdší. Paní z eshopu napsala tohle: "Pokud je u dílu informace , že se jedná o verzi pro těžký výkon, znamená to, že pružiny jsou poměrně tvrdší." Já bych řekl, že tvrdší jsou, auto už tolik neklesne jako dříve. Ale porovnávám jen s původníma, možná unavenýma pružinama, tak to neposoudím pořádně. Pocitově jsou tvrdší.

Taky možnosti, mrkněte na tohle:


 
Back
Top