• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie zamykání 5tých dveří GH kombi

Marcoss

nový člen
5
když mám nastartovaný motor a sedím uvnitř auta, tak nikdo zvenku nemůže otevřít 5té dveře. Musím vypnout motor - je to normální stav? díky mara
 
Zatáhni ruční brzdu a půjde to.. :grinning:
Je to údajně ochrana, aby ti na křižovatce na semaforech někdo nezkusil vybrat kufr..
 
To neumím posoudit. Každopádně v autorizovaným servisu mi tvrdili, že to při nastartovaným motoru nejde nikdy. Otázka je jestli na to taky nemůže mít vliv ten automat.
 
To neumím posoudit. Každopádně v autorizovaným servisu mi tvrdili, že to při nastartovaným motoru nejde nikdy. Otázka je jestli na to taky nemůže mít vliv ten automat.
Jo ty máš automat, tak to by asi mohlo mít vliv. Ale asi neporadím, nikdy jsem automat neměl...
Zkoušel si různé pozice voliče? Na P by to mohlo fungovat, ne?
 
U mé CX-5ky, když běží motor a chci otevřít 5té dveře, stačí otevřít dveře u řidiče a zmáčknout tlačítko otvírání a jde to.
Dokud neotevřu dveře, tak to nejde ani se zataženou ručkou.
 
Jo ty máš automat, tak to by asi mohlo mít vliv. Ale asi neporadím, nikdy jsem automat neměl...
Zkoušel si různé pozice voliče? Na P by to mohlo fungovat, ne?
Takže u automatu jsou ty pátý dveře jištěný pouze tou parkovací polohou převodovky. Já to zkoušel už dřív, ale bez výsledku. Zakopaný pes je totiž v tom snímači polohy voliče, který mi blbne (viz téma o mojí Mazdě). Když zaparkuju a snímač zafunguje (svítí P na přístrojovce) otvírání kufru funguje.

Každopádně, díky tomuto tématu jsem měl motivaci si s tím pohrát a zkoušet to. Jinak, bych to býval asi vzal jako fakt, že to prostě nejde. :)
 
Back
Top