• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Žárovky

pkadecka

výkonný člen KLANu
247
Přátelé, jaké žárovky má moje mazda 6 GG, r.v. 2005, když mám xenony? Jde mi o to, co si mám pořídit jako náhradní žárovky, nějakou šikovnou krabičku - sadu (jednak, aby bylo co ukazovat policajtům a druhak aby v případě potřeby se z té sady dalo brát).
 
Ohledně policistů se náhradní žárovky řešili například zde: Povinna vybava - zarovky vs. LED

Přidávám seznam žárovek, které se v exteriéru GG/GY objevují. Je už noc a píšu to rychle z hlavy, ale mělo by to být bez chyby :cool:
Předek:
- potkávací, xenon D2S nebo H1
- parkovačka, T10 W5W
- dálková , H1
- mlhová v hlavním světlometu, H3
- blinkr, BAU15s

Záď:
- obrysová/brzdová, T20 dvouvlákno 21/5W
- zpátečky, T15 W16W
- mlhovka, T20
- blinkry, T20

Podrobnější info například v konfigurátorech zde: Konfigurátor žárovek
 
Nemusí se vozit. Sice šikovný člověk si ji vymění z mot. prostoru ( když by bylo potřeba), ale kvůli malému prostoru si je měním přes podběhy. Ten xenon zas tak často neodchází. Otázka je, jak dlouho je tam máš:),možná ještě origo.
 
lepší je měnit obě najednou, ale jestli mají stejnou barvu světla, nech je bejt
 
Měnil to bejvalej majitel. Mně se jen tak vyhazovat 1200 za něco, co funguje teda nechce... navíc nevím, která byla měněná, jestli levá nebo pravá...
 
Back
Top