• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Záslepka do zámku na klice

samper

člen KLANu
52
Zdar mazďáci, neřešil jste někdo nějakou záslepku, třeba gumovou (natřel bych jí barvou vozu) u zámku řidiče? Vypadá to jako pěst na oko..

D00753F2-A463-4A09-9F5C-DF141AB070DB.jpeg
 
Ahoj. Jen jsem se tak nudil a přemýšlel, jestli je nějaká možnost u mazdy 6 gl vyměnit kamerky za kvalitnější a vyšším rozlišením? Myslím teď komplet ten 360 stupnovy system.
Hledal jsem po fóru tu, ale nalezl jen nějaké kamery spíše jen dozadu jednotlivou.
 
Zdar mazďáci, neřešil jste někdo nějakou záslepku, třeba gumovou (natřel bych jí barvou vozu) u zámku řidiče? Vypadá to jako pěst na oko..

Zobrazit přílohu 33884
Dávno som niečo podobné riešil na zámku kufra na aute. Nakoniec som sa dostal k záslepke z Mercedesu, origo taká, že ju iba zatlačíš do tej kľúčovej dierky a držala tam pekne. Ale skade som ju mal... Niečo sa mi zdá, že ju dávali ako záslepku do dverí a ja som ju asi v Mercedese kúpil. Bolo to tak 15 rokov dozadu... :cool: Možno ešte niečo také predávajú.
 
GH - asi mohlo. Samolepka ma prumer cca 2cm, u me prekryva tu diru se zamkem, neni "vlepena / vtlacena" dovnitr. Je cerna jak na tom obrazku. Jiny arvy sem neobjevil.
 
Ahoj

Jako super napad 😊, libi se mi to, ale jak to vyresis az ti dojde baterka v klici ? Chapu dojdes domu a vezmes druhy klic, ale ja mam auto treba na hlidanem parkovisti a fakt by se mi nechtelo jit zpet domu 😃

L.
Vezmeš špendlík a tu samolepku napíchneš a odlepíš.
 
Back
Top