• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Xenon zhasíná

Radim 82

nový člen
4
Dobrý den mám problém zhasíná mi xenon někdy je to bez problémů a pak zas zničeho nic zas. Chci se zeptat jestli stačí vyměnit výbojkou nebo aj radši roznetnici. Dneska jsem se díval jaka je tam roznetnice údajně tam ma být označení DS 2 našel jsem na googlu značku Hella, ale nejsu si jistý protože se mi zdá že ma jiný tvar než ta moje co je v autě. Přidávám foto. Popřípadně jakou doporučujete. A ještě jestli někdo máte zkušenosti s výměnou pár věcí si zvládnu udělat sám ale stímto si nejsem úplně jistý. Děkuji za radu.

IMG_20220516_155940.jpg
 
Roznetnice? To mas nejake pyroxenony, ne? :p

Kazdopadne to muze byt tim i tim anebo obojim (pripadne dalsimi vecmi - konektorem, kabelazi, ale to IMO casto nebyva). Aktualne nejlevnejsi a nejrychlejsi reseni bude prohodit vybojky a uvidis, na cem jsi...
 
No jo no říká se tomu různě ?. Zkusim a uvidim bude to piplačka. Ale i tak dík za radu
 
Back
Top